2737
2739
عنوان

فیبروآدنوم وکیست سینه کسی داشته؟

218 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها ،من ۱۴سالگی تو سینم سه تا اندازه گردو بود عمل کردم ،سینه سمت راستمم دوتا بود که عمل کردم اما دکتر یکیشو درنیورده بود ،۷سال پیش رفتم سنو گفت هر دو سینم کیست داره و چنتا فیبروادنوم کوچیک ، الان بعضی اوقات سینه سمت راستم دردمیگیره وتیرمیکشع ،بنظرتون باز برم سنو فردا؟یا نه 

خدایا ممنونتم

من 19سالگی عمل کردم کیست بود ولی نمیدونم کیست چی بود...

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام منم دارم عمل نکردم از ۱۴ سالگی اینطورا با همه ولی درد دارم بعضی وقتا سوزش داخلی دارم ولی دکتر ...

مال منم همینجوره دقیقا ،تازه کوچیکترم شده ،اما درد داره بعضی اوقات ، دیگه سنو ندادی ببینی در چه حالن؟من میترسم بدخیم بشن ،امکانش هست؟

خدایا ممنونتم
دیگه از موقع عملت سنو نرفتی چک کنی؟درد نداره سینت؟

والا بعضی وقتا تیر میکشه چند ماه بعد عملم دست میزدم سینم اندازه یه تخم مرغ شایدم بزرگتر سفت هست رفتم پیش دکترم گفت هیچی نیست ما سینتو خالی کردیم این جاش پر شده ولی 3سالی هست دیگه پیگیرش نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
والا بعضی وقتا تیر میکشه چند ماه بعد عملم دست میزدم سینم اندازه یه تخم مرغ شایدم بزرگتر سفت هست برم ...

منم  ۷ساله دیگه پیگیر نشدم ،یکماهه که پسرمو از شیرگرفتم ، ۲۱ماهم شیر دادم

خدایا ممنونتم
والا بعضی وقتا تیر میکشه چند ماه بعد عملم دست میزدم سینم اندازه یه تخم مرغ شایدم بزرگتر سفت هست رفتم ...

مال منم دقیقا همینجور سفته ،سفت و رگ رگه؟ببخش سوال میپرسم عزیزم اخه نگرانم

خدایا ممنونتم
منم  ۷ساله دیگه پیگیر نشدم ،یکماهه که پسرمو از شیرگرفتم ، ۲۱ماهم شیر دادم

میگن شیر بچه بدی خوبه ..نگران نباش منم بعضی وقتا میگم نکنه مشگلی باشه ولی باز میگن اصلا دستکاریش نکن طبیعیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706