2752
2734
چند ماهه همش بهم میگه غذاهات بی طعمه بی رنگو رو شده نمیگم دست پختم خوبه ولی اونجور که اون میگه ام نیست برای رفع این مشکل چکار کنم خیلی سر این موضوع دعوامون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا مادر شوشوی من کباب بشقابی رو آبدار میپزه برای مرغ ختما پیاز داغ میکنه و رب سرخ میکنه سوپش خیلی آبکی نیست برنجش خیلی درشت و چربه خورشتاش جا افتاده و کم آبه الحق دسپختش خوبه
منم سعی میکنم مثل اون بپزم شوشوم اون جوری خیلی دوست داره
دعوت میکنم بیای اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=53539&PageNumber=1
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
من شوهرم دوبار غذا پخت بعد گفت غذای تو خوشمزه نیست منم دیگه غذا نذاشتم و گفتم دست پخت تو خوبه تو بزار و مجبور بود یا گرسنه بمونه یا غذا بزاره چون برای من زیاد مهم نبود که غذا باشه یا نه و یاد گرفت که هر چی میزارم جلوش باید بخوره و رو چشماش بزاره. ههههههههههههه
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
اول باید برای خودت روشن کنی که شوهرت واقعا داره از غذا ایراد میگیره یا منظورش اینه که بهش توجه کافی نمیکنی و چون دلش نمیخواد اینو به زبون بیاره، داره غیرمستقیم میگه
اگر واقعا صحبت سر غذاست میشه با تکنیک های سریع طعم و رنگ غذا رو بیشتر کنی، ..... خیلی هم وقت گیر نیست
اما اگر صحبت شوهرت اینه که به اون و بقیه زندگی (غیر از بچه) بی توجه شدی ارزش داره که با دقت بیشتری به زندگی و برنامه روزانه ات توجه کنی

عمر دو بایست در این روزگار
عزیزم اگه فکر میکنی غذا پختنت تغییرکرده و حق با شوهرته یکم بیشتر برا غذا وقت بزار از ادویه های مختلف استفاده کن

اگه هم از همه غذاهات ایراد میگیره و فکر میکنی داره بهونه میاره بگو اگه بهتر بلدی خودت بپز
2706