2737
2734

خواستم اینارو تعریف کنم که اگه جاریتون خوشبخته شکر گذار باشد نه ناراحت 

سلام 

من کلا یدونه جاری دارم که اون میشه خاله خودم که از من ۱۵ سال بزرگ تر هست اول اون با همسرش ازدواج میکنه برادر شوهر  گارگر کارخونه هست اوایل ازدواج خودشو نشون نداده بود که چه ادم کثیف و پستی هست بعد ۴ سال از ازدواج اونا  خالم  میاد خواستگاری من برای  برادرشوهرش چون خالم بود و بد منو نمیخواست و از برادر شوهرش شناخت داشت شوهر من اون موقع تازه تو نیرو انتظامی رسمی شده بود  

خلاصه ازدواج ما صورت میگیره و از چند روز متوجه اعتیاد شوهر خالم میشم متوجه میشیم قرص  روانگردان میخوره خیلی زندگی خالم بهم ریخت و رو زندگی منم تاثیر داشت( تو کیف من میگشت و پول برمیداشت) یکم تا چند وقت بعد شوهرش شیشه ای میشه و دزدی میکنه حدود ۲۰ ملیون از ماشین های مردم دزدی میکنه و یه روز پلیس میریزه تو خونشون و میگیرنش خالم و خانواده خودمون همشون مرتب زنگ شوهر من میزنن که برادرتو نصیحت کن بیا دنبال کاراش و از زندان بیرونش بیار خلاصه شبو روز برا من نزاشتن شوهرم زندگی رو ول کرد و رفت شهرستان که برادرشو ببره کمپ و از شاکی ها رضایت بگیره و تو اون مدت من زندگی نداشتم حتی شوهرم شبایی که شهرستان بودیم  میرفت برادرشو میبرد تو حموم ماساژش میداد که بدن دردش خوب بشه 

من هیچی نمیگفتم چون جاریم خالم بود و دلش میشکست شوهر من همش یا سرکار بود یا پیش برادرش هرچی بشه زنگ شوهر من میزنن و زندگی و اوقات منو تلخ میکنن حتی مادرش و خواهرش از شوهر من انتظار دارن که بره کارای اونو بکنه 

خیلی خسته شدم زندگی خودم خوبه مشکلی ندارم ولی برادرش و جاریم زندگیمون رو تلخ کردن همیشه همه جا میشینن میگم ما حقشونو خوردیم چرا بهشون پول نمیدیم به خدا عاصی شدم به خاطر شغل همسرم نمیتونم زبون باز کنم بگم اون دزده و معتاد حرف هاشو باور نکنید 

جرات ندارم جلو جاریم طلا هامو بپوشم که دلش نشکنه

وقتی میان خونمون شوهرش  میره سر یخچال و گوشت اینا ببینه میاد میشه میگه ما خیلی وقته گوشت نخوردیم و اینا یا اینکه برمیداره 

من هیچی نمیگم چند بار اومد تو کشو میز پاتختیم پولی که شوهرم گذاشته بود برام که وقتی یهو رفت ماموریت مرز من داشته باشم زن تنها تو شهر غریب

رو برداشت 

ناراحتم براش همیشه میگم کاشششششششش خوشبختتتت ترین بود و منم آسایش داشتم 

به خدا اگه جاریاتون خوشبختن و کارشون به زندگیتان نیست شکرگذار باشد 

الان دوتا لچه داره با شوهر مفنگی شیشه ای که معلوم نیست کارش به کجا بکشه و چه گندی به زندگی من بزنه

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

وای تا چن خط اول همه چیزای ک نوشتی مث داستان زنداییای منن ک ک خاله و خاهر زاده هم میشن فک کردم زنداییمی از یجاش فهمیدم اون نیستی😐😐😐😐

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حداقل شوهرت با این توصیفاتت خوبه ک خدارشکر 

چرا توو امضات نوشتی شوهرت احمقه؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
وای تا چن خط اول همه چیزای ک نوشتی مث داستان زنداییای منن ک ک خاله و خاهر زاده هم میشن فک کردم زندای ...

وای منم ازخط اولت فکرکردم نوشتی مثل زندانیای منن بعدخط اخردیدم نوشتی زنداییای من   

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
2738

میدونم سخته ولی تحمل کن و مطمئن باش شرایط همیشه دائمی نیس ی زمانی بشه شوهرت خودش خسته بشه و بگه من نیستم دیگه دست از سر زندگیم بردارید

اره والا فرمایشتون متینه کاش دشمن ادمم داشته باشه کار با ادم نداشته باشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

خو ک چند وقت پیش تاپیک زدی ک شوهرت ب درد نمیخوره و کلی حرف بارش کردی الان میگی خوبه !!!

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

بدبختی اونا گریبا زندگی منو هم گرفته 

اونم میگه برادرم هست دلم به حال بچه هاش میسوزه باید کمکش کنم 

از یه طرف وقتی میان تهران خونه ما تو شهرک نظامی هست برادرش ماشین برمیداره و دستی میکشه و صدا باند و اهنگ زیاد میکنه آبرو برامون نذاشته 

نمیشه که راهش نداد😢😢

امسال دوبار خونمون اومدن

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2706