2737
2734

اگر خونه خواهرتون با مادر و پدر و خواهر دیگه متاهل و شوهرش دعوت شید بعدبرای شام بگن وایسین غذا فست فود باشه ولی اصلا تعارف نکننن بهتون مثلا نوشابه و ادویه و سالاد و اینا درحالیکه همش خواهر و مخصوصا شوهرخواهر میزبان به خواهر بزرگتر متاهلتون و شوهرش و مادر و پدرتون تعارف کنه ناراحت میشید؟من مجردم...چه رفتاری نشون میدید؟

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸

اره من که خیلی ناراحت میشم 

ولی میذم یک گوشه بهش میگم از این کارت ناراحت شدم

اگرم جمع خودمونی بود یک طعنه و کنایه میگم که بفهمن

من که اینجوری می کنم

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم مجرد بودم کسی زیاد حسابم نمیکرد...فکرشم نکن خوش بگذرون...بذار پای نادونیشون ببخش لذت ببر آرامش داشته باش

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

راستش و بگم من اصلا یه فرد هی بهم تعارف کنه معذب میشم

بانو عموما هرجایی که میرم همون اول کار میگم لطفا تعارف نکنید خودم به اندازه ی خودم بر میدارم  اصلا یکی هی تعارف کنه باعث میشه عصبانی و کلافه شم

حالا شاید قصد بدی نداشتن بانو

آره یه همچین اتفاقی پیش اومد ناراحت شدم و تا وقتی مجرد بودم هم با اون آبجیم تنهایی مهمونی نرفتم ولی الان که متاهلم شرایطم فرق کرده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اره من که خیلی ناراحت میشم  ولی میذم یک گوشه بهش میگم از این کارت ناراحت شدم اگرم جمع خودمونی ...

به خواهرت میگی؟

بیشتر شوهر خواهرم به همه تعارف کرد جز من

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸
به خواهرت میگی؟ بیشتر شوهر خواهرم به همه تعارف کرد جز من

اره میرم میگم حتما برا ی کارش دلیل داره😑😑

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
2706