2737
2739
عنوان

بچه ها الآن یک هفته که هر شب خواب می بینم شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 49 پست
چکار کنم آخه؟ داره روی روال زندگیم تاثیر می‌ذاره. نمی‌دونم به خوایم توجه کنم یا نکنم. میترسم این خوا ...

افکارت باعث شده این خوابا رو ببینی همه بخاطر استرس این موضع از این خوابا می بینن بهشون توجه نکن 

خواب ها تعبیر دار زمان مشخصی دارن الان اخر ماهه این هفته خوابا تعبیر نداره زهنت خرابه عزیزم

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا اصلا حال منم خوب نمیشه. نمی‌دونم چه کنم؟

من که تا دوروز به شوهرم نگاه میکردم ازش بدم میومد آخرم یه چیزی رو بهونه کردم و دعوا راه انداختم دلم خنک شد😕

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
2728
کار من به جایی رسیده که دیشب دزدکی با اکانت شوهرم وارد تلگرام شدم ولی در نهایت مچمو گرفت😐

شوهر منم دو سه روزه گوشی جدید خریده که با اثر انگشت باز میشه. از اونم نگرانم ولی خب از یک هفته پیش من از این خواب میدیدم

من که تا دوروز به شوهرم نگاه میکردم ازش بدم میومد آخرم یه چیزی رو بهونه کردم و دعوا راه انداختم دلم ...

طفلک شوهرت. والا من دیشب میخواستم از تل گرام یه عکس برا شوهرم بفرستم بعد شوهرم گوشمو گرفت گفت بده ببینم. از اونجا یکم دلخور شدم گفتم خیال کردی دوتا دونه عکس نمیتونم بفرستم؟ اونم دیگه دلجویی نکرد همینطور با دلخوری خوابیدم

2738
وای😂😂چیزی نگفت؟

نگام کرد و با تعجب گفت:چرااااااا

منم مثل بز فقط نگاش کردم و در آشپزخانه محو شدم

چی می گفتم ؟میگفتم چون نی نی سایت تاپیک خوندم بهت شک دارم

تازززززززه خبر نداره من نی نی سایت عضوم

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،

ولی خانما بهتره دیگه بهش فک نکنید و صدقه هم بندازید. اگه بازم تکرار شد این خوابها میتونه نشونه باشه البته میتونه؛ نمیگم حتما

من دو سه سال پیش روی مثبت اندیشی و جذب کار میکردم و رابطمون هم با شوهرم ظاهرا عالی بود؛ خلاصه دو هفته بود خیلی خوابهای پریشون می دیدم هی به شوهرم میگفتم من که همش فکرای مثبت میکنم چرا اینجوریه؛ خدا شاهده اخر هفته دوم بود فهمیدم از دو هفته قبل یعنی همونموقع که من اون خوابهارو میدیدم شوهرم داشته با یه خانم برنامه ریزی خیانت میکرده و چون به توافق نرسیده بودن خانمه شماره منو گیر اورده بود وبمن زنگ زد  مطمئنم اگه من در کنار متبت اندیشی دعاهم میکردم و صدقه هم می انداختم شوهرم کلا از فکرش در میومد 

البته من در طول روز اصلن بهش فک نمی کردم 

شما هم اگه اصلن بهش فک نمیکنید. بهتره صدقه هم بندازید و با دعا و افکار مثبت جلوی حوادث بد رو بگیرید

متولد ۸۰ نیستم 
ولی خانما بهتره دیگه بهش فک نکنید و صدقه هم بندازید. اگه بازم تکرار شد این خوابها میتونه نشونه باشه ...

آره راست میگی. می‌تونه نشونه باشه. منم سعی میکنم دعا کنم ولی خب قبلاً یبار دیدم تو تلگرام داخل یه گروه غریبه جواب یه دختره رو داد. تو نامزدی مونم همش هیکل دخترای داخل خیابونو به رخ من میکشید. منم دیگه نتونستم بهش خوش بین باشم

2706