2733
2734
عنوان

بچه ها الآن یک هفته که هر شب خواب می بینم شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 49 پست

نی نی سایتم نباشه دور و برمون یه نگاهی بندازیم میبینیم همه جا پر شده از خیانت،یا به شوهرت اعتماد داری یا نداری، اگه هم نداری پس بی خیال باش هرچی قراره پیش بیاد پیش میاد تو خودتو نشکون

من دارم بدبین میشم راستش

ذکر بگو قبل خواب

الان ک خواب دیدی بیشترم فک‌میکنی ب این چیزا دوباره خواب میبینی

نذار نی نی سایت زندگیتو خراب کنه

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذکر بگو قبل خواب الان ک خواب دیدی بیشترم فک‌میکنی ب این چیزا دوباره خواب میبینی نذار نی نی سایت زن ...

آره راس میگی. رابطمو با خدا باید نزدیکتر کنم. این فکرای شیطانی خیلی ناجوره

2728

از بس تاپیکارو میخونیم.منم چند بار خواب دیدم با شوهرم تو بیداری دعوا کردم گفتم اگه یه بار دیگه این خوابو ببینم میکشمت  

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛

اثرات مثبت نی نی سایت منم اونروز خواب خیانت دیدم وقتی بیدار شدم دستام کبود شده بودن😢

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
2740
آره راس میگی. رابطمو با خدا باید نزدیکتر کنم. این فکرای شیطانی خیلی ناجوره

همه این فکرا کثیف ک تو ذهنمون میاد واسه اینه ک از خدا دور شدیم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نه

فکر خیال بابا بعضی خانما نی نی سایت واقعا کاری کردن همه شک کنن نیان بگن دیگه ای بابا الان اینطور بشه نخونید خودتون بابا رو مغزتون تاثیر داره

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
فکر خیال بابا بعضی خانما نی نی سایت واقعا کاری کردن همه شک کنن نیان بگن دیگه ای بابا الان اینطور بشه ...

کار من به جایی رسیده که دیشب دزدکی با اکانت شوهرم وارد تلگرام شدم ولی در نهایت مچمو گرفت😐

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،