2733
2734
عنوان

اوایل ارتباطمون خیلی دوسش داشتم اما الان..

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 57 پست
من سی سالم شده و مامانم اینا همش. تو حرفاشون به کنایه میگن که دیگه اجازه نمیدن من این. یکی رو رد کنم ...

عزیزم شما سی سالتون بچه ۱۶ساله ک نیستی.خیلی قاطع وقتی دیدی بهت نمیخوره بگو نه حالا هرکی هرچی میخواد بگه.ب خونوادت بگو برم برگردم بهتره یا مجرد باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشو که قبول دارم کامل. مشکلم با خانواده. از اونا خوشم. نمیاد. 

از چیشون؟

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2728
خودشو که قبول دارم کامل. مشکلم با خانواده. از اونا خوشم. نمیاد. 

وای باید بری پیس اونا زندگی کنی؟

اشتباه منو نکن 

منم شهر خانواده شوهرمم 

مث سگ تشریف دارن

توروخدا خودتو بدبخت نکن 

اگ کسی از فامیل نمیدونه پسش بزن

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
وا این چه حرفیه.. 

زندگی همین تجربیاته شاید شما اینو رد کنی و از خواستگار بعدیت جدا شی اون میشه قسمت و تقدیر ولی الان شما فقط مشکل خانواده دارید و خود طرف رو دوست دارید و این احساسات شما قبل تصمیمات بزرگ‌ طبیعیه همین رامبد جوان ۳ طلاق گرفت الان خوشبخته نمیگم طلاق خوبه میخوام بگم موضوع رو برا خودت ترسناک نکن

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2740
یکم از ما پایین ترن. به لحاظ مالی و فرهنگی 

انسانیت دارن؟

نه من نمیرم شهر اونا. اون قراره بیاد شیراز. 

خوب دیگه چ مشکلیه متاسفانه اینجا بد راهنمایی میکنن

اره خیلی 

پس شما یکم مشکل داری .کجای شیرازید.؟

2706