2726

دقیقا یکساله که آشنا شدیم. اوایل خیلی دوسش داشتم. از دو شهر متفاوتیم.من شیرازی ام اون تبریزی. اما خودش پسر خوبیه. خوش تیپ و خوش اخلاق و بی غل و غشه. منم اوایل خیلی دوسش داشتم. ایتقدر زیاد که یادمه ماه های اول همش براش کادو های گرون میخریدم.بعدش وقتی دیدم اون ایتقدر برای من کادو نمیگیره و داره به این ریخت و پاش های من عادت میکنه ديگه اینکارا رو نکردم. الان بعد از یکسال قضیه داره جدی میشه. همه میدونن و اونا هم میخان بیان بله برون. خیلی تو دلم آشوبه. اصلا نمیدونم کار درستی میکنم یا نه. نمیدونم چرا استرس گرفتم. احساس می‌کنم خانواده هامون به هم نميام. نمیدونم چرا الان این حسو دارم. تو این یکسال چرا حواسم نبود. آه.. من چقد احمقم. حالا چیکار کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه پسر خوبیه مشکلت چیه؟

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
مردای تبریزی خیلی زن دوست و متعهدن. دلت رو بزن به دریا

رامبد جوان کجایی بود؟من میدونم ترک بود اما نمیدونم کدوم شهر😅😂

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

من سی سالم شده و مامانم اینا همش. تو حرفاشون به کنایه میگن که دیگه اجازه نمیدن من این. یکی رو رد کنم. میگن ممکنه دیگه موقعیت ازدواج نداشته باشی. هر چی براشون توضیح میدم به حرفم گوش نمیدن.

عزیزم الان دوتا پسر تو یه خونواده بزرگ میشن یکیشون بد یکیشون خوب‌.یه عمر زندگیییییه

این درسته

من سی سالم شده و مامانم اینا همش. تو حرفاشون به کنایه میگن که دیگه اجازه نمیدن من این. یکی رو رد کنم ...

اگه پسر خوبیه و مشکلی با اقامت تو شهر دور نداری قبول کن فوقش جدا میشید دیگه الانم که طلاق عادی شده

2706