2733
2734
عنوان

ی لحظه سکته کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 45 پست
کنترل تلوزیون زیرت نبود احیانا؟😀

نه اونور کنارمه تاحالا اینجور نشده بود

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته پیش توتاپیک حس ششم یه کاربر اقابودم،وداشتم به خواستم فکر میکردم که ببینم حس استارتر درموردش چیه،

خداشاهده احساس کردم یکی دستشوگذاشت روشونم،

چشام گردشد حتی نمیتونستم برگردم پشتم رونگاه کنم،فقط رفتم کنارشوهرم وچسبیدم بهش

کاربری قبلم معلق شد،من همون پر3  ام  
2740

من بعضی وقتا حس میکنم ی اتفاق یا حرفی یا ماجرایی قبلا برام پیش آمده دوباره داره تکرار میشه

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

تنهایی؟؟؟

شاید کسی داره با گوشیش اینکارو میکنه.

مثلا داداش من با یک نرم افزار که تو گوشیش داره خاموش روشن کم و زیاد همه کار میکنه. 

البته گاه  تی وی قاطی هم میکنه.

من تی ویم تا حالا خاموش شده 

گمووونم یکبارم روشن شده ولی دقیق یادم نیس😁

اگه دوست داشتی برای حاجت رواییم صلوات بفرست هرکس فرستاد ان شاءالله حاجت روا بشه.
طبیعیه عزیزم...همه این جوری میشن

چه جالب فک کردم فقط خودم اینجوریم

تنهایی؟؟؟ شاید کسی داره با گوشیش اینکارو میکنه. مثلا داداش من با یک نرم افزار که تو گوشیش داره خام ...

نه شوهرم هست خوابه