2737
2739

سلام خانوما

پسرم از دیروز آبریزش بینیش شروع شده

دیشبم موقع خواب ی کوچولو سرفه میکرد

ولی خدارو شکر تب و بیحالی و اینا نداره

امروزم آبریزش بینی و چشمش بیشتر شد

مث سرماخوردگیهای قبلش ولی تب تداره تا الان

ممکنه خدای نکرده آنفلوآنزا باشه؟

بچه های شما با چ علایمی شرو شد؟

میترسم ببرمش دکتر اگ نگرفته باشه هم از مریضای توی مطب بگیره

بهش۲ونیم سی سی شربت سرماخوردگی دادم خودم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب پرتقال اینا بهش بده،دکتر ببری بدتر میشه انفولانزا خیلی بده،بیحالی و تب شدید و بدن درد داره

میگن چن نفر مردن😭

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2728
اب پرتقال اینا بهش بده،دکتر ببری بدتر میشه انفولانزا خیلی بده،بیحالی و تب شدید و بدن درد داره

آش اسفناج و شلغم پختم امروز براش

تو خونه هم بخور پونه بابونه گذاشتم

اگ آنفلوآنزا بود تاالان تب و بقیه علائمش شروع میشد دیگه؟درسته؟

خیلی نگرانم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
خواهر زادم گرفته طفلی ،علائمش تهوع ،استفراغ و بدن درد بوده بعد یهو تب کرده و تشنج الانم بیمارستان بس ...

وای خدا طفلکی

خدا شفاش بده زود عزیزم

میگن چن نفر مردن😭

اره تا پریروز ۱۸نفر بودن

دوست شوهرم مرد گندست گرفته بود شوهرم میگه گریه میکرد 

خدا به بچه هامون رحم کنه،امشب عروسی دعوت بودیم نرفتم که یه وقت نگیریم 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2740
چند سالشه؟ زیر دوسال شربت سرماخوردگی ممنوعه ها

۲۲ماهشه

دفعه های قبل ک برده بودم دکتر اون داده بود 

علایمش چیه؟

ابریزش بینی و چشم میتونه از علایمش باشه؟

سلام.تجربه من اینه که تا سه روز بچه رو دکتر نبرم چون روز سوم بیماری کامل خودش رو نشون میده.من تا سه روز شربت سرماخوردگی میدم .و اگه تب داشته باشه استا.البته یه آنفولانزای خطرناک اومده که شنیدم با تن شروع میشه

اره تا پریروز ۱۸نفر بودن دوست شوهرم مرد گندست گرفته بود شوهرم میگه گریه میکرد  خدا به بچه هام ...

خییییییییییییییلی سخته بدن درد شدید و تهوع دارن 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

دختر منم یهو امروز سرماخورد عطسه و اب ریزش داره سرفه هم میزنه الانم تو خواب انگار اب دهنشو سخت قورت میده.. منم خیلی نگرانم

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
آش اسفناج و شلغم پختم امروز براش تو خونه هم بخور پونه بابونه گذاشتم اگ آنفلوآنزا بود تاالان تب و ب ...

نگران نباش عزیزم،بچه های من دوهفته ی پیش سرما خوردن خودم یه اموکسی سیلین گرفتم دادم خوردن خوب شدن خداروشکر،سوپ هم بپز تند تند،چربی نده بهش،لباسم نه زیاد بپوشون نه کم

انشالله تب نمیکنه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊