2733
2734
عنوان

فرزند دوم جنین فریز تجربیات

2350 بازدید | 17 پست
سلام دوستان من برای بار دوم اقدام کردم برای بچه دار شدن اما این بار با استرس کمتر اگر کسی نظری سوالی داره و یا تجربه ای در این زمینه بیاد تو الان دخترم 2 سال و 2 ماهشه من بامیکرو باردار شدم
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا چرا کسی تجربه ای نداره واقعا کسی باجنین فریز برای بچه دوم اقدام نکرده چه قدر دوستان کم لطفن من از شنبه باید سوپر فکت بزنم امیدوارم همه به خواستشون که یه نینی گولو برسن ... از خودم بگم مشکل من pco بودم و شوهرم سالم یه بار iui کردم ولی به اصرار خودم میکرو کردم الانم اصلا پشیمون نیستم ....
2731
ازموقعی که قرص ال دی رو شروع کردم هر روز پیاده روی نیم ساعت،درازنشست،صبح ناشتا یه قاشق عسل با دارچین یه قاشق کنجد ،قرص مولتی ویتامین زینک پلاس کلسیم اسید فولیک را میخوردم بعد از انتقال هم استراحت مطلق دبل فرنگی استفاده کردم.
2738
الهام جون خدا دخترتو حفظ کنه خیلیا رو دیدم با جنین فریز باردار شدن اما اکثر بچه ها اینجا برای بچه اول دارن میکرو یا آی وی اف میکنن .البته بچه اول یا دوم فرقی نداره اما فکر کنم چون عنوان تا پیک بچه دومه کسی این تجربه خاص رو نداره. خداروشکر خودت تجربه یک میکرو موفق رو داشتی و میتونی امیدی برای بقیه باشی ...میتونی بیای به آدرسی که میگم همه خانمهایی که میکرو یا آی وی اف دارن اونجا میان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=474186&PageNumber=1 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=818178
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
سلام شلرر جان مرسی از دعات. عزیزم من نپرسیدم آندوم رو چند بود متاسفم نمیتونم کمکت کو ولی امیدوارم کمتر از یک ماه دیگه مامان شی.
2706