2733
2739
عنوان

رشد کم بتا .😒😒😒

636 بازدید | 22 پست

چهل و هشت ساعت پیش ازمایش دادم عدد بتام ۳۵۲بود الان از دادم باز شد ۴۱۲اما تو دو تا ازمایشگاه متفاوت هفته ی سوم بارداری دل درد دارم اما شدید نیس یعنی هیچ راهی نیس ک من بفهمم همه چی درسته یا نه دیگ خسته شدم 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باید تو ی آزمایشگاه بدی...اگر بالا نرفته باشه  و درد در تخمدان مخصوصا یک طرف باشه و لک بینی داشته باشی می تونی به خارج از رحم فکر کنی...

یکی از ازمایشگاه ها رو انتخاب کن و دوباره آزمایش بده...یا سونو بده... 

باید تو ی آزمایشگاه بدی...اگر بالا نرفته باشه  و درد در تخمدان مخصوصا یک طرف باشه و لک بینی داش ...

درد دارم اما هر بار ی جای شکممه یا کمرم بیشتر شبیه ب درد پریودیه اما تا الانم لکه بینی نداشتم پس چهل و هشت ساعت دیگ باز همین جا میدم 

درد دارم اما هر بار ی جای شکممه یا کمرم بیشتر شبیه ب درد پریودیه اما تا الانم لکه بینی نداشتم پس چهل ...

اره...نگران نباش... می تونی برای اینکه کلا خیالت راحت بشه بری ی سونوکرافی انجام بدی..

چون دکتر گفت من ده روز از پریودم میگزره اما عددم هفته ی سومو نشون میده الانم ک رشدش کمه

من روز موعدم باید پریود میشدم نشدم آزمایش دادم ۱۴۵ بود

دو روز بعدش رفت نزدیک ۲۵ اینا

خوبه ؟ رشدش؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
من روز موعدم باید پریود میشدم نشدم آزمایش دادم ۱۴۵ بود دو روز بعدش رفت نزدیک ۲۵ اینا خوبه ؟ رشدش؟

عزيزم من با دو روز تاخير بتام شده٤١ يعني خيلي كمه؟؟؟؟؟

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزيزم من با دو روز تاخير بتام شده٤١ يعني خيلي كمه؟؟؟؟؟

نه شاید لقاح دیر بوده دو روز بعد دوبرابر بشه اوکیه

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2706