2733
2734
عنوان

خرید انترنتی

91 بازدید | 14 پست

خانمها کسی خرید انترنتی کرده قبلش همه پول وپرداخت کردین راضی بودین دم درب منزل رسیده 

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دیجی کالا و زنبیل خرید میکنم ک مطمئن هستن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

خودم تا حالا خرید اینترنتی نکردم

ولی برای لباس قطعاو قطعا خریدحضوری بهتره

دوستم یه لباس سفارش داد

قرار بود تا زانو باشه

ولیتا رو با  سن بود و گشاد و کهنه 😐

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
2738
فقط دیجي كالا مطمئنه براي بقيه ي سايتا هیچي واريز نكن

وا چرا ميگي؟ اينهمه كانال و پيج و سايت فروش همه كلاهبردارن؟ 

يكم ريسك داره ولي به اينكه علاف خيابونا نميشي ميارزه

مثلا چندباري شده يه روسري يا مانتو عجله اي لازمم شده همون روز با پيك برام فرستادن كارم را فتاده

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.
ی کانال هست ب نام خانوم خاص تو روبیکا میخواستم ازاون سفارش بدم  بنظرتون میشه اعتمادکرد؟ ...

من هم تجربه ای ندارم میترسم پول واریز کنم برام نفرسته

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
وا چرا ميگي؟ اينهمه كانال و پيج و سايت فروش همه كلاهبردارن؟  يكم ريسك داره ولي به اينكه علاف خ ...

اونايي كه يه فرد قابل قبول توصيه ميكنه يا بقيه ازش خريد ميكننو راضين و من كاري ندارم

من واسه كسايي گفتم که دلیل موجه ندارنو ممکن رسید تحویلشون فيك باشه يا هزارتا مشكله ديگه

منکه هربار گرفتم یا ایراد داشت یا الکي بود حالا شمارو مجبور نكردم كه نخري فقط حرفمو زدم😊

2706