2737
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429709 بازدید | 12698 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو جدایی وقتی بچه نداری خیلی راحتر کنار میای!
و وقتی پای بچه در میون باشه، تنها کسی که زجر میکشه بچه س چون عملا به دو نیم تقسیم میشه، نصف مال باباشه و نصف مال مامانش!
تازه از نظر تربیت هم که دیگه میره پیش پدر اون یه چیز میگه، مادر یه چیز دیگه...

ﺑﺪﺍﻥ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺮ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺁﮔﺎﻩ ﻫﺴﺖ ...
2742
2738
بانوی صبور از اونجا می تونی بفهمی که کارد به استخونت رسیده که دیگه نتونی ببخشی.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
فافا جون الان رفتم صفحه اول تاپیکت دیدم بعضی ها رو که نوشته بودی ازدواج مجدد تهشم نوشته بودی وضعیت فعلا خوشحال و شاد و با آرامش کلی براشون خوشحال شدم انشاالله همیشه ازین به بعد خوشی باشه تو زندگیشون شماها هم همین طور
مدعی گوید که با یک گل نمی آید بهار...من گلی دارم که دنیا را گلستان می کند
آقای سینا من یکی دو تا سوال از شما داشتم.می شه اگر اومدید یک ایمیل به من بزنید از طریق نی نی سایت تا ایمیلتون رو داشته باشم و بتونم بهتون میل بزنم؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بستنی زمستون عزیزم من واقعا دوستت دارم. دعام کن لطفا.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706