2733
2739
عنوان

چقدر از زندگی و انتخابتون راضی هستین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام حرفاش دروغ بود شوهر کثیفم برام فیلم بازی میکرد ...نامزدیمم بگوه کشید دیگه چون راه برگشت نداشتم متاسفانه باهاش موندم تا الانکه ازدواج کردم مثه چی پشیمونم معیار اصلیم صداقت بود ک متاسفانه نداشتن و ندارن واینکه اصلا معاشرت با زنو بلد نیس البته بادیگران خوبه برامن افتضاحه واینکه متنفرم ازش اگه برگردم عقب هرگززززززززززز انتخابش نمیکردم 

2731

انتخاب های آدم ها بسته به شرایطی هست که تو زندگیشون داشتن و تو اون برهه چنین انتخابی داشتن.

در ضمن معیارهای آدم ها با گذشت زمان تغییر می کنه و همین باعث میشه رضایت قبلی رو از دست بدن.

متاسفانه توی جامعه ما زئجین مهارت همسرداری رو ندارن و با وجود دوران نامزدی خوب ولی بتدریج اعتماد و ع ...

دقیقا من الان دارم با همچین مسئله ای روبرو میشم برادرم داره ازدواج میکنه و من دارم میبینم هیچ امادگی برای شروع زندگی و قبول مسئولیت نداره اما به صرف اینکه همو دوس دارن و با هم کنار میان با کلی ذوق دارن میرن زیر یه سقف و به نظرم خیلی زود خسته بشن

فرشته های کوچولوی من ...

هردومون خیلی کوچیک بودیم که ازدواج کردیم.من ۱۵ همسرم۲۱سالش بود.بعد ۵ سال بله هردومون راضی هستیم.البته اکثرا باهم دعوا داریم ولی همین که یه روز همو نبینیم دلتنگ هم میشیم یعنی عاشق همیم برا همین به زمان اجازه میدیم که همه مشکلات رو حل کنه. اگه به گذشته برگردم حتما بازم همسرمو انتخاب میکنم البته بهش میگم بره سه چهار سال دیگه بیاد خواستگاریم☺

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
2738
شوهر منم ۲۹عه و خیلی منطقیه . اصلا سر چیزای الکی باهام بحث نمیکنه من هی میخوام بحث درست کنم هی اون م ...

میدونی تا حدودی اون شر و شور اوایل جوونی رو ندارن و رفتاراشون پخته تره.

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋