2733
2734
عنوان

طول سرویکس

2916 بازدید | 32 پست

سلام خانما ایا ممکنه طول سرویکس تو سونوگرافی اشتباه شده باشه؟من تو سونوی ان تی 32 اندازه گرفته شد با مثانه تقریبا پر حالا دکترم گفته کمه.واقعا استرس دارم از سرکلاژ میترسم تو شهر غریبم با خانوادم 800 کیلومتر فاصله دارم نمیتونمم برم تا زایمانم بمونم اونجا خونه زندگیم اینجا😔

کمتر از۲۷ سرکلاژمیشه.برای منم ۳۱ بود.اصلا نزدیکی نکن

پس چرا دکترم گفت کمه؟اخه تو ماهای بعدی فک کنم این طول کمترم میشه با سنگین شدن بچه بعد تو ماهای دیگه سرکلاژ نمیکنن سخت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من او سونو ان تی ۳۱بود که دکترم گفت استراحت کن و نزدیکی نکن من اهمیت ندادم زیاد اینور اونورم میرفتم چون تاکید نداشت ازهرکسم پرسیدم گفتن خوبه اما وقتی رفتم سونو آنومالی شده بود ۲۷که دکتر گفت برو ده روز استراحت مطلق باش و پرولوتون زدم هفته ای یکی و رفتم سونو همون مونده بود دیگه گفت تااخرباید هفته ای یکی امپولو بزنی و استراحت باشی تا زایمان

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731

زیر ۲۵رو سرکلاژ میکنن مال من اگر کمترشده بود گفته بود باید اورژانسی سرکلاژ کنی ک خداروشکر همون ۲۷مونده بود

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
مال من او سونو ان تی ۳۱بود که دکترم گفت استراحت کن و نزدیکی نکن من اهمیت ندادم زیاد اینور اونورم میر ...

استراحت مطلقین الان؟اخه من استراحت مطلق نمیتونم باشم حداقل یه نهار باید درست کنم برا خودم.یعنی من الان استراحت کنم تا انومالی ممکنه بدون تغییر بمونه و کوتاه تر نشه

پس چرا دکترم گفت کمه؟اخه تو ماهای بعدی فک کنم این طول کمترم میشه با سنگین شدن بچه بعد تو ماهای دیگه ...

من توسونوی انومالی شده بود۳۹

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
زیر ۲۵رو سرکلاژ میکنن مال من اگر کمترشده بود گفته بود باید اورژانسی سرکلاژ کنی ک خداروشکر همون ۲۷مون ...

خب خداروشکر ان شالله تا اخر هیچ مشکلی برات پیش نیاد برای منم دعا کن ازدیروز از بس گریه کردم چشام باز نمیشه

2740
استراحت مطلقین الان؟اخه من استراحت مطلق نمیتونم باشم حداقل یه نهار باید درست کنم برا خودم.یعنی من ال ...

استراحت مطلق چیه بابا.خیلیم کم نیس دکترا الکی میگن ک بزی سرکلاژ کنی پول ازت بگیره

فقط نزدیکی نکنو از پله بالا پایین نشو.همین 😊

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
پس چرا دکترم گفت کمه؟اخه تو ماهای بعدی فک کنم این طول کمترم میشه با سنگین شدن بچه بعد تو ماهای دیگه ...

خب کم هست برای ۱۲هفته اینا ولی نه اونقدر اما باید حواست باشه نزدیکی نکنی و کار سنگین نکنی مراعات کن تا کمتر نشه،الان من تو ۲۸هفته رفتم همچنان ۲۷مونده بود ینی ثابت موند چون استراحت مطلقم ن نزدیکی میکنم نه آشپزی و کار خونه

الان شما مراعات کنی انشاءالله کمتر نمیشه به حرف دکترت گوش بده حتما دوباره میفرستت سونو چندوقت دیگه ببینه چطور شده

استراحت مطلق چیه بابا.خیلیم کم نیس دکترا الکی میگن ک بزی سرکلاژ کنی پول ازت بگیره فقط نزدیکی نکنو ا ...

نزدیکی که من اصن از وقتی فهمیدم باردارم نداشتم.خونمونم طبقه دوم بدون اسانسور فقط برا سونوگرافی و دکتر میرم بیرون.دیگه دیوونه شدم دوماهه اصن هیچ جا نرفتم

خب کم هست برای ۱۲هفته اینا ولی نه اونقدر اما باید حواست باشه نزدیکی نکنی و کار سنگین نکنی مراعات کن ...

اره گفت تو هفته 16 دوباره برم سونو اگه زیر 28 شده حتما سرکلاژ میکنه.خدا کنه من که کاری نمیکنم فقط یه نهار درست کردن اونم غذاهای ساده و سریع

خب خداروشکر ان شالله تا اخر هیچ مشکلی برات پیش نیاد برای منم دعا کن ازدیروز از بس گریه کردم چشام باز ...

نه عزیزم گریه نداره ک،نمیخواد استراحت مطلق باشی کاراتو بکن فقط چیز میز سنگین برندار اصلا و اصلا خودتو خسته نکن،من وضعم بدتر شده بود و توی آنومالی ۴میل پایین تراومده بود نسبت به سونوی ان تی براهمون گفت دیگه باید استراحت مطلق باشم

نزدیکی هم چون باعث میشه رحم انقباضات پیدا کنه خوب نیس

باز دکترت میگه ک چیکارکنی