2737
2739
عنوان

تروخدا ی لحظه بیاین😥

103 بازدید | 15 پست

من سی و پنج هفتم دوسه روزه حالت تهوع شدید دارم دکتر رفتم بستری شدم ولی میگن هیچیت نیست فشارام نامنظمه مثلا دراز میکشم نه و هشته میشینم ده یازده دوازدهه بلند میشم دوباره تغییر میکنه اینا خطرناک نیست تروخدا بسکه رفتم دکتر و بم گفتن مشکلی نیست و این حالتا اذیتم کرده دارم دیوونه میشم

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

اصلا فشار خون نشسته و دراز کشیده و ..باید فرق داشته باشه!!!

هر روز نشسته فشار خونت رو بگیر قبلشم اروم باش و نفس عمیق بکش سه روز پشت هم بگیر اگ تغییر زیادی نداشت جای نگرانی نیس

احتمالا بدنت ضعیف شده فقط 

همین 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میخواید فشارتونو بگیرید یه ربع کاملا بشیند دستونم تو راستای بدنون باشه و به چیزی تکیه اش بدید مثلا بزارید روی پاتون اون میشه فشار درستون ...فشار تو موقع فعالیت و راه رفتن مخصوصا کاملا فرق میکنه.در مورد حال تهوع نمیدونم. ببینید چه وقتای بیشتره به دکترتون بگید

بهترین قسمت هر چیزی رو  ببین. وقتی قسمت خوب ماجرا رو نمیبینی ...یعنی فقط داری نیمه تاریک وجودی خودتو میبینی .. دوباره نگاه کن
2731
اصلا فشار خون نشسته و دراز کشیده و ..باید فرق داشته باشه!!! هر روز نشسته فشار خونت رو بگیر قبلشم ار ...

اره ولی ن اینهمه زود همون دراز کششم تغییراتش زیاده

اون حالت تهوعم داره دیونم میکنه و کاهش شدید وزن از ۹۲/۵اومدم۸۸داره کلافم میکنه

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
اره ولی ن اینهمه زود همون دراز کششم تغییراتش زیاده اون حالت تهوعم داره دیونم میکنه و کاهش شدید وزن ...

۴ کیلو کاهش کزن شدیده؟

اگ خیلی نگرانی پیش متخصص برو اونم دوتا ک مطمعن شی 

تجربه ای ندارم

وقتی میخواید فشارتونو بگیرید یه ربع کاملا بشیند دستونم تو راستای بدنون باشه و به چیزی تکیه اش بدید م ...

ب دکتر میگم میگه هیچی نیست برا فشار همه اینکارارو کردم قبلش چایی نخوردم نیم ساعت میشینم با دستگاه جیوه ای هم میگیرم ولی باز تغییر میکنه یعنی مثلا ی بار چهارده ب هشت نشون میده درصورتی ک پنج دقیقه بعدش دهه🤦🏻‍♀️

برا حالت تهوعم میگه ازمایشات خوبه نمیدونم از کجاس دیگه اوایل اول صب بود الان دیگه شده همیشه حتی طوری ک حس میکنم دل و رودم میخواد بیاد بالا بببخشیدا ولی عق ک میزنم نابودم میکنه ولی بالا نمیارم

2738
۴ کیلو کاهش کزن شدیده؟ اگ خیلی نگرانی پیش متخصص برو اونم دوتا ک مطمعن شی  تجربه ای ندارم

بابا رفتم پیش کل متخصصایی ک میشناسم رفتم همشون ازمایش خون و بیس چهارساعته مینویسن اونم میگه مشکلی نیست بیچارم کردن بسکه خون دادم

اره زیاده من باید این ماه وزن گیری بچم باشه ولی تو عرض یک ماه دارم وزن اونم ب این شدت کم میکنم😥

ب دکتر میگم میگه هیچی نیست برا فشار همه اینکارارو کردم قبلش چایی نخوردم نیم ساعت میشینم با دستگاه جی ...

دستگاه فشارخونتون صدددد درررر صدددد مشکل داره تینهنه تغییر تو فشار انسان اصلا غیر ممکنه

دستگاه فشارخونتون صدددد درررر صدددد مشکل داره تینهنه تغییر تو فشار انسان اصلا غیر ممکنه

😕😕😕با دستگاهای متخلفم گرفتن😕از درمونگاه بگیر تا مطب دکترو زایشگاه و اورژانس بیمارستان😰😰😰😰

ر تغذیه ات برس 

دکتر امر فرمودن نمک نخور گوشت نخور برنج نخور شیرینی نخور ماکارونی نخور😰😰😰😰اونم با این افت وزن بخدا دیوونه شدم بسکه دکتر رفتم اومدم اینجا بلکه یکی ی چیزی بدونه ی کمکی کنه دیگه از دکترا میترسم😰

من خودم حتی با تغییر وضعیتم فشارم متفاوت میشه اگه فشارت بالا باشه یا پایین تو همون وضعیت نشسته کامل ...

درسته ممنون عزیزم ❤️

ب دکتر میگم میگه هیچی نیست برا فشار همه اینکارارو کردم قبلش چایی نخوردم نیم ساعت میشینم با دستگاه جی ...

من خودم حتی با تغییر وضعیتم فشارم متفاوت میشه اگه فشارت بالا باشه یا پایین تو همون وضعیت نشسته کامل نشون میده ...من شنیدم بعضی ها تو ماههای اخر باردارشونم حالت تهوع میگیرند ولی دقیق نمیدونم درسته یا نه شاید بخاطر همین حالت تهوعت وزن کم کردی ولی بازم با دکترت مشورت کن بازم مراقب باشید

بهترین قسمت هر چیزی رو  ببین. وقتی قسمت خوب ماجرا رو نمیبینی ...یعنی فقط داری نیمه تاریک وجودی خودتو میبینی .. دوباره نگاه کن
2706