2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنوز تو رابطه باهاشم ولی تهشو نمیدونم اما اینو میدونم ک عشقم یه طرفس

لطفا اگه نمی‌دونی تهشو

نگو عشقه

بزار ذهنت پس زده بشه اشکال نداره

ولی اینده رو با گذاشتن اسم عشق خراب نکن

اسمشو فقط بزار بودن

برای خودت میگم

اگه از حرفم‌ناراحت میشین ببخشید

فک میکردم عشقه ولی بچه بودم عشق نبود چون هوسباز بود هم پیگیر من بود هم پیگیر بقیه خداروشکر باها رابطه دوستی هم نداشتم ولی اونقد پست بود که متاهل شده بودم بهم تو دایرکت پیام میداد

عشق واقعی شوهرمه😍

خدایا شکرت😍

خیلی دوستش داشتم

خیلیم دوستم داشت

ولی بهم گفت هیج وقت بهم نمیرسیم چون تو از من خیلی بالاتری بعد ۴سال رابطه جداشدیم😑خیلی پسر خوبی بود تو این ۴سال حتی دستامو نگرفت 

خیلی روزای خوبی داشتیم

چند وقت پیش بعد دوسال برگشت فهمیدم الکل میخوره و شبا خونه نمیره خیلی داعون شدم هرچقدر باهاش حرف زدم بیخیال نشد گفت ول نمیکنم این کارامو مگ اینکه برگردی

منم نمیخاستم برگردم ب رابطه ای ک سر و ته نداره

هنوزم بعد این همه سال فقط با دیدن اون دلم میلرزه و ضربان قلبم میره بالا

حسرتش تا آخر عمر تودلم میمونه مطمئنم 

هیچ پسری ب چشمم نمیاد😑هرکس واسه آشنایی میاد جلو جرش میدم😐😶

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

من عاشق نبودم دیوانه بودم هیچش بهم نمیخورد ولی اون فکر کنم فقط خوشش می اومد به هر حال منطقی فک کردم گذاشتمش کنار.درسته عاشق شوهرم نیستم ولی بهتر از اون بود منطقیشا وگرنه احساسی نه

آخه یه پسر مشروب خور و زن باز و بیکار و بی حال و ولی دله دیگه عقل نداره ظاهرشم نگم برات به هر کی نشون میدادم میگفت یاخدا این چیه

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
من ک به عشقم رسیدم ، اومدم بینم کیا نرسیدن:|

عزیزم😍ان شاالله خوشبخت باشید

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
من بعد6سال به عشقم رسیدم

خداروشکر😍😍😍😍😚😚😚😚

2706