2737
2739

اگه لطف کنید برا داداشم دنبال یه آپارتمان یا سوئیت نقلی می گردم که از لحاظ قیمتم خوب باشه .اما چون خانمش نیست بنگاهی ها بهشون اجاره نمی دن .حالا چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دور و بر خیابون زند یا چوگیا می خوان اما چون دو نفر آقا هستند بهشون نمی دن 

اونور هتلای خوبم هست میتونه بره هتل ولی باز تو دیوار هم بگرده ولی یه ادمایی هستن ورودی شهر تو دروازه قران وایمیسن اونا نرخ گرون میگن 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2740
اونور هتلای خوبم هست میتونه بره هتل ولی باز تو دیوار هم بگرده ولی یه ادمایی هستن ورودی شهر تو دروازه ...

عزیزم الان دو ماهه تو هتلند تا زه استخدام شده .دنبال یه سوئیت دائمی می گردن آخه هزینه هتل براشون زیاد در میاد .

عزیزم الان دو ماهه تو هتلند تا زه استخدام شده .دنبال یه سوئیت دائمی می گردن آخه هزینه هتل براشون زیا ...

اهان فک کردم برای مسافرت میخاد بیاد 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
اهان فک کردم برای مسافرت میخاد بیاد 

تو رو خدا اگه آشنایی سراغ دارین که اجاره ای داشته باشه دریغ نکنین .البته متاهله ولی خانمش چون پرستاره بهش فعلا انتقالی نمی دن. 

تو رو خدا اگه آشنایی سراغ دارین که اجاره ای داشته باشه دریغ نکنین .البته متاهله ولی خانمش چون ...

نه متاسفانه سراغ ندارم گلم