2752
2734

مطمئن هستی از شرکت همراه بود؟ 

پولو موقع تحویل بدخ

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره .نگیر .من گرفتم گفت خوده شمارته .آخر سر آورد دیدم ا فقط آخرش ۶۸ تازه گفتن نگیری این خطت مسدود میشه و از این دنگ و فنگ ها 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
پولو دم خونه تحویل میدم  با موبایل زنگ زد

ن همراه اول با موبایل و شماره شخصی نمیزنگخ. بلاکش کن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
جدی میگی؟؟ کلکشون چیه؟ 

اصلا اون شماره رو نمیارن یه شماره جدید میارن 

ما این شماره هارو ۲۰ تومن می فروشیم اونا ۵۰ میدن دست مردم

ن نت داره ن مکالمه ن چیزی کاملا سیم کارت معمولی ایه 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …