2733
2734
عنوان

چقدر بعضی از خانوما صبورن..

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 22 پست
صد البته که توسری خور وصبور دوتا مقوله جداست ولی برای کنترل عصبانیت بهتره فقط حرف نزنی اون لحظه هم ...

دقیقا همون چند دقیقه 

اگر میشد که عالی بود

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
یک روانشناس یکباربهم گفت یک عروسک زشت بخر اسمشو بگذار اسم همسرت..بعدعصبانیت وتنشت رو  روی اون ع ...

من با همسرم مشکلی ندارم

ولی اگه به مادر و دایی و خاله همسرم همان لحظه جواب ندم دیگه نمی تونم جمع شون کنم

اوایل جواب نمیدادم و می گفتم بی ادبیه 

اونام از فرصت استفاده کردن و می خواستن مارو جدا کنن

الان ی چیز بگن 10 تا می شنون 

روشم جواب داده و جرئت دخالت ندارن ، ی چیزی بگن و من در مورد اون مسئله حساس هم نباشم ،  فرداش مادرش به شوهرم رنگ میزننه  که ندا از فلان حرف  ناراحت نشد 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من صبوری زیادش خوب نیست چون خودت رو اذیت میکنی و اینکه باعث میشه جسم و روحت اسیب ببین و در اخ ...

بعضی مواقع شوهر مقصره من چون جواب میدم و حرف بد میزنم کاری میکنم که خودم مقصر شم

بعدش اون پشیمون میشه میاد سمتم اگه اون لحظه سکوت کنم شرمنده میشه

یک روانشناس یکباربهم گفت یک عروسک زشت بخر اسمشو بگذار اسم همسرت..بعدعصبانیت وتنشت رو  روی اون ع ...

اخی چه جالب امتحان میکنم ولی در لحظه سکون بتونم کنم هنره

2728
بعضی مواقع شوهر مقصره من چون جواب میدم و حرف بد میزنم کاری میکنم که خودم مقصر شم بعدش اون پشیمون می ...

بله حرفتون درست میتونین قبل از زدن حرفاتون به این فکر کنید که اگه خانواده تون بودن چه جور جوابی میدادین که بعدا نگن مقصر کیه این موضوع باعث میشه راجب حرفی که میزنید فکر کنید یا شاید سکوت 

بله حرفتون درست میتونین قبل از زدن حرفاتون به این فکر کنید که اگه خانواده تون بودن چه جور جوابی میدا ...

دقیقا مرسی عزیزم

2740