2726
عنوان

چقدر بعضی از خانوما صبورن..

587 بازدید | 22 پست

خیلی از خانومای اینجارو میبینم در مقابل بر خلقی بد اخلاقی شوهراشون خیلی صبورن

مادر خود منم ازین نوع هست

ولی من اصلا نمیتونم سریع جوش میارم

جواب میدم

حرفای بد میزنم

اصلا نمیتونم صبر کنم اصلاااا

خانومای صبور چطور میتونید خودتونو در شرایط بدی که همسرتون درست میکنه صبور و با سکوت باشین

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صد البته که توسری خور وصبور دوتا مقوله جداست

ولی برای کنترل عصبانیت بهتره فقط حرف نزنی اون لحظه

همین چند دقیقه ای که بتونی خودتو کنترل کنی خیلی مغز آدم بهتر کار میکنه و تصمیم میگیره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

چیکار میشه کرد ب نظرت وقتی راهی نداشته باشی

مجبوری ی گوشت درواون یکی دروازه باشه تا حداقل بتونی دووم بیاری مثلا من هدف زندگیم الان نی نیمه اون برام هیچی جز ی هم خونه نیست😃

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
😂😂😂😂 من جواب ندم می ترکم

یک روانشناس یکباربهم گفت یک عروسک زشت بخر اسمشو بگذار اسم همسرت..بعدعصبانیت وتنشت رو  روی اون عروسک پیاده کن واقعاجواب میده😉

منم یک قورباغه زشت دارم هم اسم همسرمه..حتی همسرمم از قورباغه میترسه😂😂

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..

به نظر من صبوری زیادش خوب نیست چون خودت رو اذیت میکنی و اینکه باعث میشه جسم و روحت اسیب ببین و در اخر کسی قرار نیست بابت این صبوری که کردیم مدال بهمون بده پس بهتر که در مقابل هر رفتاری صبور نباشیم چون حتی باعث میشه یه از یه تایمی به بعد نه تنها صبوری نکنید بلکه خیلیم قاطع برخورد کنین

2706