2737
2739
عنوان

لحظه خداحافظی عروس

3616 بازدید | 76 پست

سلام

تو اینستا چنتا کلیپ از لحظه خداحافظی عروس دیدم یاد اون لحظه واسه خودم افتادم... واقعا چه لحظه سختیه.... 😢

دلتنگی که میاد سراغت.... غم غربتی که می گیری.... جدایی که اگر چه میری سر خونه زندگی مستقلت ولی تلخی خودشو داره.... گریه مامان و بابا و خواهر برادرا.... 😭

بیاین از لحظه خداحافظی تون با خانواده بگین؟ گریه کردید؟ می خندیدید؟ یا چی؟ 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

من بدبخت ک خونم زتهران رفت شهرستان غریب بودم عرپسیم شهرستان بو کمرمو ک بستن بابامینااومدن تو اشکای بابامودیدم داشتم میترکیدم دپسالی ک شهرستان بودم فیلممومیدیدم و گریه میکردم خداروهزارمرتبه شکربازم اومدم تهران

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

من که گریه نکردم چون چندین سال بود شهر دیگه و دور از خانواده بودم ولی داداشم گریه کرد کلیی

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه ازدواج نکردم هنوز ولی تلاش میکنم خونه میگیرم که هروقت شوهر کردم مادرمو باخودم ببرم پیش خودم😍

وانگاه تمام مشکلاتم حل میشه نگرانم نمیشم دلشوره هم نمیگیرم.

البته اگه بشینه سرجلش هی پسدام پسرام نکنه.

2728
من بدبخت ک خونم زتهران رفت شهرستان غریب بودم عرپسیم شهرستان بو کمرمو ک بستن بابامینااومدن تو اشکای ب ...

ببخشید کمرتو بستن یعنی چی؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من خیلی گریه کردم 

خیلی برام سخت بود بابام اومد بوسم کرد داشت رد میشد از کنارم من کتش و محکم گرفتم بغلش کردم های های گریه هنوزم تو فیلمم میبینم اون قسمت و کلی گریه میکنم 

بعدم مامانم پاگشا هم دعوت کرد واییی رفتم دسشویی باز گریه گریه داشتم خفه میشدم اصلا 

ببخشید کمرتو بستن یعنی چی؟

ماتریم رسم دارسم عروسو ک مسخان ببرن خونش با ی پارچه قرمز هفت بارکمرشو بازمیکنن میبندن البته هانواده شوهرمم رسم داشتن مثلابرادرشوهرمجردمیبنده یانداشتی متاهل

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2740

عروسی من نه خودم گریه کردم نه خانوادم چون توی یک شهر بودیم

فرداش هم قرار بود همدیگرو ببینیم

اما برای اونایی که دور میشن سخته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

آقا من واست بگم خانوادم وایساده بودن منو بدرقه کنن بعد من بغضم گرفته بود داداشمو بغل کرد و اشکام جاری شد حالا هی اشکمو پاک میکنم هی اشکم میاد اولش گفتم آرایشم خراب میشه گریه نکنم ولی نتونستم احساساتمو کنترل کنم داداشمو بوسش میکردم و گریه میکردم اینقدر که چشمام قرمز شد و ورم کرد اشک همه رو هم در آوردم به داداشم هم قول دادم زود به زود ببینمش جون دلمه

اینها همش تصورات من بود که شش ساعت پیش داشتم تصور میکردم و اشک میریختم قابل ذکر هست نامزد ندارم حتی هیچکس رو زیر سر ندارم 

ماتریم رسم دارسم عروسو ک مسخان ببرن خونش با ی پارچه قرمز هفت بارکمرشو بازمیکنن میبندن البته هانواده ...

مال منم برادر شوهرم بست 

ما رسممون برادر شوهره بعد سه بار از سر عروس رد میکنن 

هر بار هم اونی که میبنده دعا میکنه برای عروس و دامادد

ماتریم رسم دارسم عروسو ک مسخان ببرن خونش با ی پارچه قرمز هفت بارکمرشو بازمیکنن میبندن البته هانواده ...

ندیدم تاحالا ممنون توضیح دادی  

2706