2733
2734
عنوان

من هر چی هندزفیری میخرم زود خراب میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5362 بازدید | 40 پست

سلام عزیزم
توی مقاله زیبا درباره نحوه نگهداری صحیح از هنذفری و جلوگیری از پاره شدن سیم هنذفری مطالب خیلی خوبی آورده شده   

https://www.mahanmart.ir/article-16/راهکارهایی-موثر-برای-جلوگیری-از-پاره-شده-سیم-هنذفری

ب شارژ زدی گوشیتو باهاش ور نرو یا هندزفری وصل نکن بهش هم شارژرت میسوزه هم هندزفریت بزار کامل شارژشه ...

جدی؟  

راستش منم چند وقت پیش دوتا کابل در فاصله یک هفته خراب کردم تو این مدت گوشیمو با کابل به پاور وصل میکردم ودر هین شارژ باهاش کار میکردم خواستم بگم هیچوقت اینکارو نکنید شانس اوردم گوشیم خراب نشد کابل که اشکالی نداره

Kya mujhe pyaar hai🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه هنزفری خراب نکردی؟    توروخدا خراب نکن خیلی گرونه

نه ی دونه گرفتم توپه توپ

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
  چقدر بود قیمتش حتما ازون دویستیا

نمیدونم برا بابام بود .من کش رفتم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

منم

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
2738