2737
2734
سلام
بچه ها کسی دکتر فوق تخصص غدد که کارش خوب باشه میشناسه ؟
اگر میشه تجربیاتتون با آدرس و تلفنشو برام بزارید
مرسی
دکتر مریم رزاقی آذر . بهترین دکتر متخصص غدد اطفال تو تهرانه. شک نکن. بچه جاری من یکیش از دنیا رفت. دومی هم داشت می مرد که این خانوم دکتر بیماریشو تشخیص داد و الان 10 سالشه و فقط روزی یه قرص میخوره.

شماره تلفنشو الان ندارم از 118 میتونین تهیه کنین.
آخرهمه چی خوب تموم میشه.
اگرخوب نشدبدون هنوزتموم نشده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا لطفا نی نی هاتون رو پیش دکتر ربانی نبرید اولا که اصلا برای بیمار وقت نمیزاره بعد دختر من کم کاری تیرویید داره ایشون گفتند که روزی یکبار در هفته دخترم قرص نخوره هر دو ماه آزمایش مینوشت برای دخترم و همین جور مقدار قرص رو کم کرد که شد سه روز در هفته که گفت قرص نده بعد پیش دکتر صالح پور رفتیم گفت قطع قرص اشتباه است هر روز باید بخوره منتها مقدارش بر اساس آزمایش کم و زیاد میشه
2728
به من دکتر صالح پور فوق العاده ست.اینو نه تنها من میگم بلکه دکتر اطفال دخترم که اینجا تو کیش ساکنه تا گفتم پیش این دکتر ویزیت میشه گفت خیالم راحت شد.چون کارو دست کاردون سپردی من دخترم کم کاری تیرویید داره.از ماه اول تولد تحت نظر این دکتره.دکتر صالح پور رو دکتر مرندی بهم معرفی کرد.
مینو جان راست میگه دکتر ربانی علی رغم اینکه خیلی معروفه اما دکتر بسیار مسخره ایه 2 ماه پیش دخترم( 18 ماهشه) مشکوک به پرکاری تیروئید بود دکترش گفت ببریم پیش ربانی... خیلی شلوغه ما نفر 100 بودیم ... ویزیتش 25 هزار تومنه اما برای مریض اصلاً وقت نمی ذاره و به حرفهای مریض گوش نمی ده.... دخترم آلرژی گاوی داره و فقط شیر خودم رو می خوره ( شیر گاو و شیر خشک نباید بخوره) می گم بچم چند ماهه وزن نگرفته می گه از شیر بگیرش !
می گم تقویتی مولتی ویتامین و آهن بدم یا چیز دیگه ای هم باید بهش بدم... می گه ولش کن هیچی لازم نداره! ... می گم چه غذاهایی کمک می کنه وزنش بالاتر بره می گه می تونی سوپ مرغ شروع کنی !!! می گم اونو که 6 ماهگی شروع کردم.......... خلاصه با عرض پوزش باید بگم خیلی دکتر مزخرفیه....
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738
عزیزم دکتر زمان زاده ،کارشون خیلی خوبه ،خیلی دقیق و مهربون هستند مطمئنم بری پیشش دیگه پیش هیچ دکتر دیگه ای نمیری سهروردی شمالی - خیابان هویزه - ساختمان پزشکان توران 1- 90 70 74 88 -021 اینم ادرسش
2706