2737
2734
عنوان

بی بی چک وبارداری

210 بازدید | 21 پست

سلام دوستای گلم من ۹ماهه ک انتظارمامان شدن رومیکشم همیشه درحال اقدام بودم.. چندروزیه هرزگاهی سمت چم و راست شکمم تیرمیکشه..فردامیخام بی بی بزنم توروخدامیشه دعاکنید مثبت باشه هم دعا کنیدهم صلوات بفرستید

دخترم تمامه دنیامه 🧿👶خدایا شکرت🙏🌹♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب منم ۱۹ سالمه ۹ ماهه اقدامم تنبلی دارم بدون دارو هم پریود نمیشم😁 فردا بی بی زدی حتما خبرم ک ...

منم تنبلی دارم و بدون امپول پری نمیشم..چشم شماهم همین الان ب نیتم صلوات بفرس ک بی صبرانه برای تست منتظرم

2740
انشاالله که بارداری...منم دعا کن 5سال اقدامم

واااااای خداصبرت بده انشالله ..من ک ۹ماه منتظرم داغونم چ برسه ۵سال انشالله ک میشه عزیزم

الهی بحق صاحب الزمان خدادلتاشادکنه  منم دعاکن زودمامان بشم یکسال وسه ماهه چشم انتظارم

الاهی امین خداانشالله صدااااتوبشنوه ..انشالله ک توام ب حق فاطمه زهرا دامنتوسبزکنه

انشاالله که بارداری...منم دعا کن 5سال اقدامم

الهی که به زودی زود معجزه ی خدا رو تو بغلت ببینی عزیزم. غصه نخور مطمئن باش میشی

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
الهی بحق صاحب الزمان خدادلتاشادکنه  منم دعاکن زودمامان بشم یکسال وسه ماهه چشم انتظارم

الهی که خیلی خیلی زود نی نی توپولی تو بغل کنی نگران نباش زمانی نگذشته فرصت زیاد داری ناامید نشو 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
الهی که به زودی زود معجزه ی خدا رو تو بغلت ببینی عزیزم. غصه نخور مطمئن باش میشی

رفیق برات خوشحالم ک صدای قلب بچتاگوش دادی ان شالله قدمش پرخیروبرکت توزندگیتون باشه

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘