2733
2734
عنوان

خیانت دیده ها بیاین

588 بازدید | 55 پست

بچه ها کیا خیانت دیدن و دلشون شکسته؟؟اگه دوس داشتین بگین چی شده چکار کردین بعدش؟واقعا امار خیانت زیاد شده 

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بصورت چت مجازی دیدم 

البته در حد حرفای روزمره 

ولی چنان قشقرقی راه انداختم تا عمر داره یادش نمیره و کاملا فهمید یبار دیگه از این غلطا بکنه ازش جدا میشم

حق طلاقم گرفتم ، خونه هم ب نامم شد

حالا اگه مرده باز گوه اضافه بخوره ،تا ببینه نتیجه ش رو

من بصورت چت مجازی دیدم  البته در حد حرفای روزمره  ولی چنان قشقرقی راه انداختم تا عمر دار ...

وااااای دمت گرم افرین به تو میگن شیرزن 😍👍🏼👌🏻

2738

یه سری طلاق گرفتن یه سری هم چون شرایط طلاقو نداشتن  موندن سر زندگیشون  واصلاً به روی شوهرشون نیاوردن تا روشون توروی هم باز نشه و حسابی توی اون زندگی  پیر شدن افسرده شدن البته من متاهل نیستم ولی اطرافم زیاددیدم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

واسه دشمنم هم همچین آرزویی نمیکنم چون خودم خیلی دختر غیرتی و حسودیم فک میکنم اگر خدایی نکرده همچین مسئله ای پیش بیاد مثه وحشیا حمله میکنم بهش البته مجردم فعلا😐🙄

دِله من با دِله تو خوشه اوووو  اِاِاِاِاِاِ  اوووو  اِاِاِاِاِاِ    الناز هسدم👩
من زیادتقریباازهمه نوعش بعدجنگیدن زیادونتیجه نگرفتن تصمیم ب سکوت گرفتم نمیتونم طلاق بگیرم

واقعا ادم بعضی وقتا به جایی میرسه که سکوت میکنه اما اون ادم دیگه ادم سابق نیست 😢

بابام خیانت کرد گفت ب مامانم دوست دارم حقمه ۴تاشو داشته باشم میخواین زندگی کنین نیخواینم برو گم شو مهریه مامانم خیلی کمه فقط الان باهم دوستن وفصل عاشقی شونه شوهر خانومم طلافش نمیده سپردم به خدا  پدرم بزرگتر سرش نمیشه ب حرف هیشکی هم گوش نمیده فقط میدونم  خدا از حق مظلوم دفاع میکنه فقط میدونم اون زن شوهر داره وخدا خودش گفته گناهه خودشم جزاشونو میده دیشیم سر این موضوع منو مامانم باهش بحث کردیم فقط صورتم کبوده همین

I am nurse
من هنوز تو شوکم دارم زندگی میکنم باهاش و قصد جدایی ندارم امیدوارم بتونم یک روز به زندگی  عادی ...

برو بایه نفر درد دل کن تا مریض نشی تا افسرده نشی 

حتی شده برو بایه روانپزشک درد دل کن با یه روانشناس درد دل کن تا سبک بشی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706