2737
2739
عنوان

واکسن کزاز دربارداری

115 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من26سالمه هفته30بارداریم بهداشت بهم گفتن26آذر بیا واکسنت رو بزنیم دیرنمیشه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک نگفتن بزن نزدمم هیچ واکسنی توکل بارداریم😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2731
دکتر من گفت بهترین موقع ۷ماهگی هستش منم همونوقت زدم

من ماه8حساب میشم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
من ک نگفتن بزن نزدمم هیچ واکسنی توکل بارداریم😐

دکتر منم نگفته ولی تو بهداشت گفتن که آخرای ماه هشت میشه

2738
من شک دارم  حتما با پزشک مشورت کن  مرکز بهداشت صاحب نداره

اکثرا زدن باردارا باید زنگ بزنم بپرسم از دکتر

دکتر منم نگفته ولی تو بهداشت گفتن که آخرای ماه هشت میشه

خب عزیزم هردومون هفتمون یکیه امروزم بهداشت بودم همچین چیزی نگف

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
اگر ده سال از اخرین واکسن کزازت گذشته باشه باید بزنی من اوایل ماه هشتم زدم.فکر نکنم زمانش اهمیتی دا ...

آره 10سال گذشته ولی شنیدم میگن هفته27بایدزد

2706