2733
2739

سلام من امروز رفتم سونو و گفت ک ساک حاملگی دیده شده اما هنوز قلب جنین تشکیل نشده !! نگران شدم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ایا عادیه ؟؟ دکترم برا ۱۲ روز دیگه دوباره سونو نوشت برام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
مبارکه عزیز.خب قلب هفته ۸ به بعد هست .سونو اول ساک بارداری رو میبینن فقط

عههه ، خو پس چرا مثل ادم نمیگن بهمون ک استرس نگیریم ، بخدا از صب همش دارم غصه میخورم

یعنی عادیه ک تو شش هفته نبوده ؟؟ اخه میگن ک تو هفته شش باید قلب تشکیل شده باشه😢

منم ۶ هفته و ۲ روز رفتم سونو قلبش رو ندید دکترم، ۹ روز بعدش رفتم صداش رو هم شنیدم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
یعنی عادیه ک تو شش هفته نبوده ؟؟ اخه میگن ک تو هفته شش باید قلب تشکیل شده باشه😢

نه عزیز زوده حالا☺️☺️بچه رو هفت ماهه به دنیا نیاری😄😄نه خیالت راحت ۸ به بعد هست.از بارداریت لذت ببر لحظات ملکوتی زیبایی خواهی داشت.البته شاید از الان تا آخر ماه سه و ۴ دهنت سرویس شه😜😜ولی ایشالا صحیح و سلامت در انتها یک زایمان آسوده

2740
نه عزیز زوده حالا☺️☺️بچه رو هفت ماهه به دنیا نیاری😄😄نه خیالت راحت ۸ به بعد هست.از بارداریت لذت ببر ...

خخخخ اره توروخدا دعا کنید نی نی خوشگلم بمونه و قلبش زود تشکیل شه هنوز نیومده وابستس شدم ♥️

عههه ، خو پس چرا مثل ادم نمیگن بهمون ک استرس نگیریم ، بخدا از صب همش دارم غصه میخورم

از الان برو سایت بارداری اوما.هفته به هفته ویدئو داره.خوب ببین و خودتم مطالعه داشته باش.ایشالا به خوبی میگذرونی.البته بگم حرف آخر رو همیشه دکترت بزنه.روی هیچ سایتی حساب باز نکن و نظرهای مامانا اینجا.سایت بیشتر جهت آگاهی کلی خوبه

راستی اینجا هم بگرد مامانهای هم دورت رو پیدا کن . جمع اونجوری خیلی عالیه .قشنگ همه همدیگه رو میفهمن توی دکترا و بیمارستانها و سونوها به هم اطلاع رسانی میکنن.ما هنوز توی جمع مامانی خرداد و تیر ۹۸ هستیم.ایشالا برو پیداشون کن.موفق باشی