2737
2739

همون دختر چشم درشته؟

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آره😍خوشگله😁

البته چشماش که با کامپیوتر درشت شده

بازیگرش تو فیلم دونده ماز یا دونده مارپیچ بازی کرده

من زیاد سبک فیلمشو دوست نداشتم 

اخر فیلمم همینطور (اسپویل نمیکنم شاید یکی خواست ببینه) ولی همسرم خیلی دوست داشت اونم منتظره جدیدش ساخته شه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
البته چشماش که با کامپیوتر درشت شده بازیگرش تو فیلم دونده ماز یا دونده مارپیچ بازی کرده من زیاد سب ...

اره میدونم کامپیوتری بود😁ولی بامزه بود😁

فیلم جالبی بود ک😁

دارم خوو.منظورم این بود تو گوگل بزنم رایگانه؟؟ 😐😐

اره دیگه بزن دانلود فیلم الیتا بعدش دانلود کن😁اگ سروش هم داری اونجا هم گذاشته فیلمو میشه دانلود کرد. اگ فیلیمو داری هم میتونی از اونجا ببینی😁

اره میدونم کامپیوتری بود😁ولی بامزه بود😁 فیلم جالبی بود ک😁

نمیدونم چرا زیاد به دلم نشست😕

فیلمای سبک دونده مارپیچ بیشتر دوست داشتم

یا فیلم چه بر سر دوشنبه آمد هم جالب بود اونم اینده زمینه که با کمبود منابع غذایی مواجهن و قانونشون اینه هیچ کس حق اوردن بیشتر از یه فرزند نداره 

نمیدونم چرا زیاد به دلم نشست😕 فیلمای سبک دونده مارپیچ بیشتر دوست داشتم یا فیلم چه بر سر دوشنبه آم ...

دوشنبه رو ندیدم🤔بذا برم سرچش کنم ببینم چطوریاس😁

دوشنبه رو ندیدم🤔بذا برم سرچش کنم ببینم چطوریاس😁

خخخخ

اسمش اینه چه بر سر دوشنبه آمد

زن شرور هم دوست داشتم یا تایوانی بود فیلمش یا کره ای

فیلم نعنای تند یا نعنا فلفلی هم قشنگ بود

من کی هستم هم قشنگه ولی آلمانیه بعضی جاها انگلیسی صحبت میکنن زیرنویس نداره اگه بلد نباشی یه کم داستان فیلم از دستت در میره

فعلا همینا رو یادمه😆

2706