2733
2734
عنوان

سر کار با همه دعوام شده

794 بازدید | 19 پست

سلام 

سر کار کل واحد ها رو بهم ریختن و دارن حوزه جدید به هر کارمند میدن 

تو بخش ما 4 تا کارمند هستیم 

2 تا آقا که حوزه های سنگین را دادن به اونها

و دو تا خانوم که سبک ترین حوزه مال من شد 

ولی همون روز اول که حوزه ها تقسیم شد یکی از همکارها ی آقا رفت به رییس گفت که حوزه من سبک شده و از حوزه اون ها  کم و  به حوزه من اضافه کردن

دیروز که سیستم ها بروزرسانی شد دیدم حوزه من سنگین شده با رییسم و رییس اداره و همکارم که این پیشنهاد رو داد دعوام شد 

با همه 

حالا دوست ندارم برم سر کار لجم گرفته

خیلییی فکرم مشغوله

من که تو 10 سال سابقه ام اصلا درگیر کار نبودم لجم گرفته همش بهش فک  میکنم

به همکار مردم گفتم که از چشم تو میبینم 

گفت میرم پیش رییس و میگم حوزه هامون رو عوض کنیم . حوزه اش خیلی سنگینه ترسیدم واقعا بره پیش رییس

به روزی من رو واداشت که ازش معذرتخواهی کردم 

الان از خودم ناراحتم 

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

چن سال سابقه ای؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا مگه به حرف اونه؟

البته این چیزا پیش میاد

منم امروز با یکی بحثم شد با اینکه خ آدم آرومی ام

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
10

خوب تو که با تجربه ای اول اینکه عصبی نباش . کار رو شروع کن بدون دعوا عین مردا برو بگو مجموع کارهای من خیلی زیاد شده  

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

بی خیال باش .خانومای شاغل از این درگیری های فکری دارن معمولا اگه بخوای زیادی بهش بها بدی خودت اذیت میشی.هفته پیش یکی از همکارای منم برا من حاشیه درست کرد و دو روز درگیرش بودم و خیلی اذیت بودم اما وقتی قشنگ نشستم بهش فکر کردم گفتم بی خیال بابا اینطوری پیش بره فقط خودم آسیب می بینم و هیچ کس متوجه آشوب ذهنی من نیست واسه همین دیگه اصلا برام مهم نیست و او ن خانومم اصلا انگار تو محیط کارم وجود نداره

بچه ها سلام...🙋‍♀️
بابا مگه به حرف اونه؟ البته این چیزا پیش میاد منم امروز با یکی بحثم شد با اینکه خ آدم آرومی ام

بیشتر ناراحت معذرت خواهی خودم هستم میگم چرا معذرتخواهی کردم

نهایتا هم زیادفکرت رو درگیر نکن . دولتی هستین؟

خوب تو که با تجربه ای اول اینکه عصبی نباش . کار رو شروع کن بدون دعوا عین مردا برو بگو مجموع کارهای م ...

رفتم گفتم رییسم حوصله نداره یکبار دیگه حوزه ها رو بهم بریزه

2706