2733
2734
عنوان

باردارا و اقدامیا بیاید

121 بازدید | 17 پست

نصب کنید ب دردتون میخوره

عزیزم اپلیکیشن اوما را دوست دارم و به شما پیشنهاد میکنمhttps://ooma.org/joinapp/invitefriend/nini_naz

کپی کنید بعد از طریق لینک دان کنید

خدایا شکرت😚❤

من دارمش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

۱۸ تومن باید داد فعالش کرد

کلی برنامه مجانی دیگه هست که اوما بنظرم در مقابلش خیلی بیخوده

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا بچه ها جمعن با اجازه استارتر ی سوال بپرسم...من دو شبه روغن سیاهدانه میمالم الان کمر درد و دل درد پریودی دارم کسی تجربه شو داره راهنماییم کنه😩

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2738
تا بچه ها جمعن با اجازه استارتر ی سوال بپرسم...من دو شبه روغن سیاهدانه میمالم الان کمر درد و دل درد ...

اقدامی یا باردار؟

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من میزدم اینجوری میشدم خیلی خوبه تخمدان ورحم وگرم میکنه

واقعا؟پریود نمیشدی اونوقت فقط دردش بود

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2706