2733
2739
عنوان

بنظرتون شوهرم بی غیرته

10416 بازدید | 78 پست

من خودم مرد غیرتی دوس ندارم ولی ی اتفاقی افتاده ک حس میکنم اصلا برا شوهرم از ی دوس دخترم کمترم چون اصلا غیرت نداره روم چه درمقابل حرفای خانوادش چه درمقابل دیگران ک تیکه میندازن اونروز رفتیم جایی.........

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو تا پسر بودن ک داشتن ب سینه های من اشاره میکردن چون من حواسم نبود و شالم رفته بود کنار شوهرم قشنگ دید من برگشتم ی چیز بگم بهشون گفت چیشده دسمو کشید برد

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
2731

اینم نهایت هیجان و خلاقیت نی نی سایت . رفتیم جایی.....

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738

یا رفتم داروخونه شوهرم تو ماشین بود ی مرده بهم گفت جووووون فحش کشش کردم بعد شوهرم گفت چی شده گفتم اینجوری گفت پاو‌گذاشت رو‌گاز رفت 

ترسوووو ترسو 

بیغیرت نیست شاشو هست 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

در حالی ک خواهرش همش میگه خیلی غیرتیه میخاستم از طرف دانشگا برم مشهد گفته بری قلم پاتو خرد میکنم

2706