2752
2734

4,299,000 ریال

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ع چرا یهو رفت بالا میخواستم انگشتر بخرم خب

دقيقاااا منم ب هواي قيمت قبل قطع شدن نت رفتم واس دختر٦ ماهم كه تازه گوشاش روسوراخ كردم گوشواره بخرم گفت كمتر از ٥٠٠هزارتومن نداريم گوشواره 

خدايا مراقب عزيزانم باش به خودت سپردمشون 🙏🙏
لامصب قصد میکنم کاری بکنما حتی فکرش میاد تو سرم دنیا کنفیکون میشه میترسم تصمیم بگیرم برم خارج جنگ جه ...

اتفاقا قصد کن بری خارج ایران بهشت بشه خارج میپوکه 😂😂😂 

شوخی میکنم 🌹🤗

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
دقيقاااا منم ب هواي قيمت قبل قطع شدن نت رفتم واس دختر٦ ماهم كه تازه گوشاش روسوراخ كردم گوشواره بخرم ...

من‌۴۰۹‌بود‌اسه‌خودم‌گوشواره‌گرفتم‌الان‌باز‌تو‌این‌چند‌هفته‌سود‌

میکنم‌خخخخخ😂😂😂😂😂😂😂

لامصب قصد میکنم کاری بکنما حتی فکرش میاد تو سرم دنیا کنفیکون میشه میترسم تصمیم بگیرم برم خارج جنگ جه ...

خخخخ دقيقاااا مثل من فكر ميكردم من فقط اينطوريم خخخخخهه

خدايا مراقب عزيزانم باش به خودت سپردمشون 🙏🙏
اتفاقا قصد کن بری خارج ایران بهشت بشه خارج میپوکه 😂😂😂  شوخی میکنم 🌹🤗

اره بخدا ، من داییم. پارسال دقیقا تو شروع گرونی ها نامزد کرد سر تخم مرغ شورش شد و....... کلی پول طلا و.... داد بعد جداشدن این سریم دوباره. نامزد کرد شورش شد بهم میگم مفسدفی ارضی اصلا  بشین تو خونه تکون نخور مارم به بابا میدی اخر