2752
2734
واقعا لذت بردم اینو خوندم امیداورم صد سال کنار هم خوشبخت و شاد زندگی کنید

ممنون عزیزم شما هم خوشبخت باشید 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی گفت برده باشه؟؟گفتم اگه شوهرش بدلیل نگرانیش بهش گفت مثلا تلگرام نداشته باشه نباید بگه به توچه!!چ ...

حرفای شما کاملااااا غیر منطقیه و مشخصه توی یه خونواده ی فوق العاده سختگیر بزرگ شدی😐😐

اول اینکه کی گفته به قول شما دکوراسیون خونه با زنه چون خوش سلیقه تره و توی حیطه کاری زنه و نگرانی برای اجتماع با مرد!!والا ما ک توی زندگیمون با مشورت هم خرید میکنیم دکوراسیون میچینیم و...آدمای این دوره زمونه باهم همدلن نه که هرکی یه وظیفه ای داشته باشه اونیکی بگه چشم!!بعدم مردی ک میگه تلگرام بده پس واسه خودشم بده ینی شما داری میگی یه زن عقلش نمیرسه و توی تلگرام آسیب میبینه ولی واسه مرد اوکیه و مشکلی ایجاد نمیشه؟

کسی گفت برده باشه؟؟گفتم اگه شوهرش بدلیل نگرانیش بهش گفت مثلا تلگرام نداشته باشه نباید بگه به توچه!!چ ...

نگرانی از چی واقعا؟

در ضمن اگه تلگرام بده خود مرد هم نباید نصب کنه

و البته پس اعتماد بین زن و شوهر کجاست؟

2731
همه چی رو به مسخره گرفتین بانو؟یه سر بزن دادگاه ببین اون خانمهایی که اختیارشون دست خودسونه کجایند!قا ...

از سر زدن به دادگاه ها میخوای بگی؟ بذار من بگم واست که کم از سالای عمرم رو توش تباه نکردم.

زن هایی رو دیدم که خون گریه میکنن، تحقیر میشن، زندانی میشن و چون شاهدی برای کتک خوردنشون ندارن نمیتونن طلاق بگیرن. چون شاهدی برای فحش هایی که توی خلوت زناشوییشون میشنون ندارن، نمیتونن طلاق بگیرن. دانشگاه و کارشون رو به اجبار مخلوقی که یک روز عاشقش شدن و باهاش ازدواج کردن گذاشتن کنار، حالا هزار منت برای ۱۰ هزار تومن باید بکشن.

آره عزیزم؛ زن وابسته و مطیع، زنی که اختیارش رو که تمییز دهنده ی اون بین انسان و حیوانه میذاره کنار، تهش اینجوری میشه...اگر نشه هم بهره ای از لذت آزادی نمیبره.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
اختیار هیشکی دست هیشکی نیست نه زن دست مرد نه مرددست زن،هیچکدوم برده دیگری نیستن ولی موظفن که چارچوبه ...

میدونم عزیزم‌کاملا موافقم فقط برای این گفتم تا حداقل کمی فکر کنن مگه یه انسان کالا هست که کسی صاحبو اختیار دارش باشه؟؟

بابا این همونه که اینور اونور میره زرت و پرت میکنه جدیش نگیرین😂دیروز واسه کامنتش تاپیک زدن خندیدن و ...

لغو شده الان 

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
به نظر من که حرف درستی میزنن . اختیار زن دست شوهرشه

کی گفته ؟

اختیار هرکسی دست خودشه 

احمق اومل

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

خانوما پس‌چطوره که برادر شوهر من بهترین گوشی اندرویدی با هرررررچی آپ ارتباطیه تو گوشیش داره اینستا پیج داره با کلی فالوور دختر ولی جاریم یه گوشی تاچ قدیمی داره🤔برادرشوهرمم گیر نیس قبلاهم یبار عقد کرده جدا شده این جاریمو گرفته ولی میگن یبارم از نامزد قبلی از برادرشوهرم نپرسیده.داریم زن اینقد ریلکس؟اون نرماله یا ما نرمال نیستیم‌اون نرمال نیست یا ما نرمالیم؟😐

2706