2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا برعکس من به همسرم گفتم اجازه نداری اینستا داشته باشی

خخخخخخ

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
به نظر من که حرف درستی میزنن . اختیار زن دست شوهرشه

شوخی میکنی دیگه؟

توروخدا ب من بگو تیکه انداختی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731

همسر منم یه زمانی ن میزاش اینستا نصب کنم ن تل ن وات الان همشو دارم بعد گذشت3 سال از زندگی مشترک😂 ب نظرم اقایون اوایل زندگی خیلی جو گیرن و دوس دارن مرد سالاری کنن

وزن اولیه:71وزن فعلی67وزن هدفم:60 تا عید 99رژیمم کالری شماریه💗من میتوانم👌👌👌قد161تاریخ شروع:98/9/14

آقایی🤢

فرهنگمون غلطه

اینکه شوهر نگهداشتن به هر زور و ضربی یه جور موفقیت به حساب میاد

افتخاره که اول زندگیم شوهرم اینجور بود اونجور بود من صبر کردم بعد ۱۰ سال بهتر شد

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2706