2733
2739
عنوان

شربت معده و بارداری

15779 بازدید | 22 پست

سلام خانوما یه سوال داشتم معده درد داره منو از دیشب می کشه به نظرتون خوردن شربت معده برای بچه ضرر داره؟ شما هم معده درد میشدین؟

❤ انتظار ❤ زیباترین نقاشی دنیاست وقتی حاصل تصویرش تو 👶 باشی 💕💕💕

من معدم میسوزه،😩هیچی نمیتونم بخورم تا دوتا قاشق غذا میخورم معدم به حدی میسوزه که اشتهام کور میشه 😭😭😭😭😭

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخه الان اول بارداریه معمولا باید درداش از اواسط شروع شه خیلی بد بود کل کمرم و دستام تا صبح تیر کشید

منم همینطوری بودم از همون اول وحشتناک آبم میخوردم معده ام تا تو قلبم تیر میکشید ومیسوخت دکترم بهم‌ قرص رانیتیدین داد گفت مشکلی نداره بخور منم میخوردم‌خوب بودم با عرق نعنا ولی بازم رعایت میکردم کم میخوردم 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

دوستا میشه جوابمو بدبن؟؟؟ لطفا... من ۴ روز پیش  معده درد عجیبی گرفتم هرچی میخوردم معدم درد میگرفت .. نصف شبا از خاب بیدارم کیکرد .. تا دو روز اینطوری بودم رفتم دکتر .بهم دارو داد بهتر شدم ... بچهها میتونه نشونه بارداریم باشه؟؟؟ جز علائم دیگ ای ک دارم . توروخدا بگید 

خدایاشکرت❤
2740
منم همینطوری بودم از همون اول وحشتناک آبم میخوردم معده ام تا تو قلبم تیر میکشید ومیسوخت دکترم بهم‌ ق ...

دوستا میشه جوابمو بدبن؟؟؟ لطفا... من ۴ روز پیش  معده درد عجیبی گرفتم هرچی میخوردم معدم درد میگرفت .. نصف شبا از خاب بیدارم کیکرد .. تا دو روز اینطوری بودم رفتم دکتر .بهم دارو داد بهتر شدم ... بچهها میتونه نشونه بارداریم باشه؟؟؟ جز علائم دیگ ای ک دارم . توروخدا بگید

خدایاشکرت❤
اخه الان اول بارداریه معمولا باید درداش از اواسط شروع شه خیلی بد بود کل کمرم و دستام تا صبح تیر کشید ...

خدایاشکرت❤
دوستا میشه جوابمو بدبن؟؟؟ لطفا... من ۴ روز پیش  معده درد عجیبی گرفتم هرچی میخوردم معدم درد میگر ...

اولین علامت قابل محسوس من درد اطراف لگن و زیر شکم بود بعدشم که عقب افتادن پریود... پریودت عقب افتاده؟

منم همینطوری بودم از همون اول وحشتناک آبم میخوردم معده ام تا تو قلبم تیر میکشید ومیسوخت دکترم بهم‌ ق ...

وای نگو خیلی بده میترسم از معده درد حس میکردم کمرم رو با تیر سوراخ کردن از وسط قلبم رد شده نفس هم نمی شد کشید آخرش صبح رفتم دکتر شربت آلومینیوم منیزیم داد بعد اون خوب شدم 

دوستا میشه جوابمو بدبن؟؟؟ لطفا... من ۴ روز پیش  معده درد عجیبی گرفتم هرچی میخوردم معدم درد میگر ...

عزیزم ایشالا زودی مادر میشی ... اللهم صلی علی محمد و  آل محمد و عجل فرجهم 🙏