2733
2734
عنوان

با شوهرم خیلی مشکل داریم

308 بازدید | 17 پست

هفته پیش به این نتیجه رسیدیم بریم مشاوره اما قهر رفتیم مشاوره بعد مشاوره بیرون‌اومدنی گفت تا هفته بعد که میاید پیشم یک کلمه باهم حرف نزنید تا بیاید اینجا اخه ماقبلشم حرف نمیزدیم ۱۰۰ خرج کردیم شوهرم یک ماهه بیکاره دستش شکسته تو گچه به نظرتون مشاوره خوبیه فردا وقت داریم و این یک هفته بعد مشاوره رو شوهرم بدتر از قبل یک کلمه باهام حرف نزده منتی که کلا نمیکشه خیلی داغونم خیلی وقته که تو دعوا ها جاشو جدا میکرد اما الان دیگه واسم عادی شده جدا خوابیدنش به نظرتون مشاوره نباید وصلمون میداد نه اینکه این مویی که وصل بود رو کلا پاره کرد

خب مشکلتون چیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب مشکلتون چیه

خیلی دعوا میکنیم هیچ کدوم از حرفای منو اهمیت نمیده یه سره جنگ داریم این سری آخر که دعوامون شد دو هفته پیش میخواست بره واسه دستش دکتر اصرار کردم بیام باهات اصرار داشت نرم منم گفتم حتما شیله ای داری که دقیقا ۶ ساعت خونه نبود از رفتنش تا برگشتنش منم بهش شک کردم بعد جنگ و دعوا خودش وقت مشاوره گرفت

2738

خب طرف دیده شما همش بحث دارید گفته اصلااا باهم حرف نزنید ک باز بحثتون نشه

میخاد عصبانی نباشید از هم و دلتنگ هم بشید

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
خب طرف دیده شما همش بحث دارید گفته اصلااا باهم حرف نزنید ک باز بحثتون نشه میخاد عصبانی نباشید از هم ...

تو این بی پولی فردا دوباره باید ۱۲۰ بدیم الان موندم خوبه ارزش داره یا دنبال مشاوره دیگه باشم همش میگم نکنه دارین پول دور می ریزیم ما ۷ ساله عروسی کردیم از اول نمیساختیم فکر میکنم الکیه رفتنمون

تلاش ما همیشه این بوده آقا بشینه من برم دنبالش منت کشی 

بدعادتش کردی خواهر البته من مجردم ها ولی تجربه ای ک لز نی نی سایت ب دست اوردم اینو میگه

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
تو این بی پولی فردا دوباره باید ۱۲۰ بدیم الان موندم خوبه ارزش داره یا دنبال مشاوره دیگه باشم همش میگ ...

بیا خودم مشاوره بدمت رایگان

برو ی کآغذ خودکار بردار و خوبیهای شوهرت رو بنویس

بعد بشین چیزایی ک خوشت نمیاد بنویس ببین چقد ارزش دارن خوبیهاش اگه اونقد سر هستن ب بدیهاش دختر خوبی باش و زندگیتو گرم کن 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
تو این بی پولی فردا دوباره باید ۱۲۰ بدیم الان موندم خوبه ارزش داره یا دنبال مشاوره دیگه باشم همش میگ ...

انقدر انرژی منفی نده ب خودت شاید خدا خواست همه چی حل شد

مرحله ب مرحله برید جلو حرفاشو حتما اجرا کن

مطمئنا وقتی پایه و اساس مشکلاتتون حل شد بهتون میگه ک مثلا بیشتر بهم محبت کنید

اگه جایی ک میری مطمئنه دیگ نگران چی هستی؟

ذهنیتت بد نباشه نسبت ب مشاوره کامل و قشنگ حرفاشو گوش بده

بنطر من ک خیلی کار خوبی کرده گفته باهم حرف نزنید

چون اگه میگفت بهم محبت کنید مطمئنا مشکلتون ماست مالی میشد/بعد چون مشکلتون حل نشده بود محبت کردنتون فقط فیلم بازی کردن میشد ک بعد ی ماه همه چی برمیگشت سر جای اولش

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706