2733
2739

الان ۸ روزی میشه هر روز میگه بیام دنبالت من بهش گفتم فقط با پدرت میای ک من همه شرط هامو بکنم.اونم میگه من اشتباهمو پذیرفتم و پدرمو نمیارم .ولی ۴ سال من درگیر این کار کثیفش هستم .هر بار میگه ول میکنم دختر رو باز بعد چن وقت دوباره میره سراغش.راهنماییم کنید لطفا

کوتاه نیا

چند بار بهش فرصت دادی پررو شده

پیش خودش میگه هر سری میبخشه منو

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اه اه چقدر تاپیک خیانت زیاد شده واقعا چخبره ؟؟؟؟!!!!! شوهرم میگه تو شرکت هم کارای مردش با افتخار از دوست دختراشون تعریف میکنن انگار یک آپشن شده واسه مردا همزمان با یکی یا چند نفر دیگه باشن

2740
اه اه چقدر تاپیک خیانت زیاد شده واقعا چخبره ؟؟؟؟!!!!! شوهرم میگه تو شرکت هم کارای مردش با افتخار از ...

کلا واسه مردا افتخاره که همزمان با چند نفر باشن، جلوی ماها که زناشون هستیم میگن وای فلانی چه پست بود زن داشت همزمان یه دوست دختر هم داشت ،ولی پاش برسه دقیقا خودشون هم همونجوری میشن.

2706