2737
2739
عنوان

سه نگاه و یک راهنما...

246 بازدید | 14 پست

از نگاه اول:

خیلی خسته شده بودم. از همه چیز، از زمین و زمان، از خونه ای که توش روزها رو به شب میرسوندم و شبها رو به روز. هر روز کار و کار و کار،کسی هم نبود که قدر این همه زحمت رو بدونه. شبها از خستگی نمی فهمیدم کی خوابم برد. روزها هم بین هزارتا عین خودم با سرعت اینور و انور میرفتم و به سختی روزگار می گذروندم. بالاخره تصمیم خودم رو گرفتم و خونه رو ترک کردم. از وقتی چشم باز کردم بدبختی بوده و بدبختی. از بچگی مجبور بودم کار کنم تا بقیه بخورن... با رفتن من هیچی عوض نمیشه، شاید حتی کسی هم متوجه نبود من نشه، به جای اینکه کار کنم و دیگران استفادشو ببرن، کار میکنم و خودم میخورم... هی... اونجا رو ببین... چه بهتر که اومدم بیرون، همچین طعمه به این بزرگی برای یکماه من کافیه، الان اگه تو اون خونه بودم باید اینو با صد نفر گشنه تر از خودم تقسیم میکردم... ای وای، کمک... کمک... خدایا، من چقدر بدبختم... کمک ک ک

از نگاه دوم:

خدایا شکرت، هفته پیش که توی اون حادثه یکی از پاهامو از دست دادم، هیچ وقت فکر نمی کردم بتونم زندگی رو بگذرونم و برای بچه های کوچیکم غذا تهیه کنم... اینجا نشستم و هر روز شاهد لطفت هستم... وای نگاه کن... داره به سمت ما میاد، بچه ها انگار خدا بازهم بهمون لطف کرده، ببینید امروز ظهر چی داریم...

از نگاه سوم:

این مورچه رو نگاه کن، اینجا چیکار میکنه، ما که اصلا توی خونمون از این مورچه ها نداشتیم، چه بزرگ هم هست، بیچاره چه تقلایی داره میکنه... ببینم این همون عنکبوتی نیست که هفته پیش با دمپایی به طرفش حمله کردم و یه پاش کنده شد!!! نگاه کن، چقدر هم وضعش خوبه، یه زنبور و چندتا مگس و حالا هم یه مورچه چاق و تپل، خدایا، تو به فکر همه هستی، حتی عنکبوت علیلی که گوشه حیات ما تار تنیده...

راهنما:

نگاه اول: مورچه

نگاه دوم: عنکبوت

نگاه سوم:فندق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بامزه بود

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

سلام عزیزم اگر هنوز فعالیت دارین برای آموزش تاتو کجابرم راهنماییم کنین 🙏

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...
2740

سلام فندق جان ، عزیزم من از سال ۹۶ تا الان هر روز سردردم ...

بخاطر این سردردهای لعنتی دانشگاه نرفتم،  

نوار مغز،و ام آر آی مغز،دو بار مشهد دادم

پیش دکتر مرتضی سعیدی و دکتر فریبرز رضایی 

ویزیت شدم 

ام آر ای مغزم سالمه 

بعضی دکترها میگن میگرن دارم 

علائم هم مربوط به میگرن هست 

شما بوتاکس کردین ؟

برای بوتاکس میگرن کجا رو تو مشهد پیشنهاد میدی ؟ کدوم دکتر ؟ 

حتی اگه درمان موقت هم باشه میخوام امتحان کنم 

شما طب سوزنی هم برای میگرنت رفتی ؟

یا حجامت و فصد ؟ 

لطفا درخواستم رو قبول کن 💐🙏

سلام فندق جان ، عزیزم من از سال ۹۶ تا الان هر روز سردردم ... بخاطر این سردردهای لعنتی دانشگاه نرفتم ...

فندق جون شما کلیه ات سنگ سازه ؟ دختر من ۲۲ ماهشه کلیه اش سنگ‌ساره تورو خدا میشه درخواستمو قبول کنی؟

سلام فندق جان ، عزیزم من از سال ۹۶ تا الان هر روز سردردم ... بخاطر این سردردهای لعنتی دانشگاه نرفتم ...

سلام بوتاکس میگرن نجمه کمالی مشهد رفتی بگو میخوام مثل فندق (سیمینم)اوکیم کنی

طب سوزنی ۲۲ جلسه دکتر بهرامی  بیمارستان امام رضا رفتم الان مطب زدن اونجا هم خواستی بری بگو راهنماییت کنم.

من الان خیلی کلا بهترم هر روز با سردرد بیدار میشدم و....

ولی من اعتقاد دارم اسپری میگرن کات خوبم کرده الان از هر ده روز یکبار حمله دارم قبلا هر دو روز سه روز و اینکه هر روزم سردرد بودم

دخترت چطوره عزیزم

سلام دو ماهه مداوم مریضه خیلی کم‌کاسیترات خورد یاد گرفته تف کردنو بردم سونو بعد دو ماه و نیم یه سنگو نزدیک ۸ میل زده یکی رو همون اندازه قبلی ۳ میل حالا خود دکتر سونوگرافیست همیشگی نبود پزشک‌جایگزینش بود شوهرم‌میگه حتما خطای دکتر بوده وگرنه چرا فقط یکی بزرگ تر شده نمیدونم والا آزمایش ادرار و خونم دادیم حالا تا هفته بعد بیاد بفرستیم برای دکتر کلیه

خیلی تو این شب ها دعام کن گاهی وقت ها از زندگی سیر میشم ....

2706