2737
2734

جواب ازمایشمو گرفتم کلسترول ۲۶۰.. تری گلیسیرید ۶۷۰ بود🙄 فرقشون چیه کدوم خیلی خطرناکه؟خیلی بالان؟چکار کنمممم

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید میپرسم اضافه وزن دارید؟

۶۴ کیلو ام. یه کم شکم دارم وگرنه لاغرم

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
کلسترول رگهای پمپاژ خون شمارو میبنده !!!! مانع رسیدن خون به قلب شما میشه  تری گلیسیرید هم باعث ...

پس وقتشه وصیتمو بکنم😑

آخه من اضافه وزن داشتم.۵۰ تا چربیم بالا بود....دارو خاصی مصرف نمیکنی؟ به نظرم ۶۷۰ بالا باشه...داخل برگه آزمایش رنج بالا و پایینش رو زده.

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙

روزی دوسه تا ترپ اندازه بزرگشو بخور.البته خوب بجوویی زیر دندونات.هفته ای هم دوسه بار یه استکان عدس بپز بخور.مامان منم بالاس٢٧۰هس .تازه شروع کرده .با پیاده روی

2738
آخه من اضافه وزن داشتم.۵۰ تا چربیم بالا بود....دارو خاصی مصرف نمیکنی؟ به نظرم ۶۷۰ بالا باشه...داخل ب ...

نه هیچ دارویی مصرف نمیکنم جز قرص ال دی نمیدونم چرا اینجوری شدم شما چند کیلویی

پس وقتشه وصیتمو بکنم😑

خیرررررررر خدانکنه 

وقتشههههه تکون بدی خودتو نشون بدی😂😂 این چه حرفیهههههه بالاتر ازینا هم دارن با پرهیز و رعایت غذایی و ورزش سالم زندگی میکنن

شما باید به پزشکت اعتماد کنی 

در وحله ی اول ورزش میتونه کمک خوبی براتون باشه

الان فصل انار هست 

لطفا بیشتر قدر این میوه رو بدونید به خصوص شما

از چربی ها فاصله بگیریددددددددد (روغن ها) روغن حیوانی هم ممنوع 

خدا هست.

نون خیلییی کم بخور.بعدم تحرک داشتخ باش.پیاده روی کن.روغن و شیرینی کلا بذاری کنار خوب میشی ان شاءالله نگران نباش.فقط نشین دخترر

من بعد از زایمان ۹۴ بودم.که آزمایش دادم و کبدم چرب بود.بعد حدود ۱۴ کیلو کم کردم.همون موقع کلسترول م بالا بود که بعد وزنم اومد پایینتر نرمال شد...ولی هنوز یه ده کیلو اصافه وزن دارم.ببین امکانش هست از قرص ال دی هم باشه...به دکترت بگو

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙