2733
2739
عنوان

جراحی فیبروم بدون آسیب به رحم

287 بازدید | 20 پست

چه دکتری برم برای فیبروم که به رحمم آسیب نزنه قبلا یبار عمل کردم

تعداد رای : 0
نظرسنجی
جراحی باز
0
0%
لاپاراسکوپی
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه بار عمله چی داشتی؟  خاهر منم فیبروم داره از عمل میترسه  درد میکشه طفلک ولی میترسه عمل ...

عزیز دلم منم داشتم 

ولی رفتم طب سنتی سه ماه تمام ناشتا و قبل خواب سیاهدانه و عسل خوردم خوب شدم 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2740
اونکه دراوردن رحمه خدا نیاره برای کسی

نه عزیزم.. برای برداشتن پلیپ و فیبروم  و اینا هیسترو انجام میدن من خودم یکماه پیش انجام دادم یه پلیپ کوچیک دهانه رحم داشتم برداشتم سرپایی و خیلی راحت بود ...

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
اهان چجوریه عزیزم

یه دستگاهیه دوربینم داره سرش وارد رحم میشه از طریف واژن بعد تو صفحه مانیتور میبینن فیبروم یا پایپو خاج میکنن ....راحته

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
کدوم دکتر رفتی؟کجا

کرج رفتم من شما کجایی؟