2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ووییی تو که همه کاراتو کردی ...طفلک خاستگارت 😑😑😑

از کجا معلوم که این خواستگاره هم قبلا رابطه نداشته هیچکس که نمیاد تو خواستگاری بگه من دو سه تا دوست دختر داشتم با همشونم جیززز داشتم 😁😁😁😁

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
عزیزم ممکنه این ی داستان باشه ک اسی گفته بچه ها نپرن بهش از این مدل کارا زیاده

نه عزیزم خونوادش به خونواده ما نمیخوزدن و منم قبلا خونوادش رو ندیده بودم الان برم بااون ازدواج کنم بخاطر پردم و بعدا با یه بچه جدا بشم که بدتره

2731
ترمیم کنی خوبه  قرار نیست قبلا ی کاری کردی تا ابد به پاش بسوزی

قبلا فقط یه کاری نکرده خودش گفته ماهی چندبار کرده.

واقعا اگه پسری که اومده خواستگاریت ادم خوبی باشه حقش این نیست...

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
عزیزم ممکنه این ی داستان باشه ک اسی گفته بچه ها نپرن بهش از این مدل کارا زیاده

نمیدونم ولی دروغ به این بزرگی که بخای با ترمیم همه چیو پنهون کنی خیلی زود رو میشه

پرهام پسر گلم عاشقتم😍
از کجا معلوم که این خواستگاره هم قبلا رابطه نداشته هیچکس که نمیاد تو خواستگاری بگه من دو سه تا دوست ...

اقاخووو حرفت درست..ولی مردا اینو ب هیچ وجه قبول نمیکنن چون دست خورده میشن..اما ماها ک چیزی نمیدونیم ازقبل از ۱۰۰درصد ی احتمال میدیم ک نداشته...اما این خانم بااین کارش جای احتمال اینارو نذاشته.

خب دیگه اسی هم پقصر اما خب پسراهم نامردن باهمع س. ک. س میکنن اخرم میرن دختر میخوان منظورم پاک دست نخ ...

ایشون ک خاستگاری رفته اونا رد کردن 😐ندونسته ب کسی چیزی نگیم بهتره

ایشون ک خاستگاری رفته اونا رد کردن 😐ندونسته ب کسی چیزی نگیم بهتره

عزیز دلم خب ببین ک گاهیم میشه ک خانواده قبول نکنن .ولی من خیلی زیاد دیدم ک پسره کارشو با ده دختر کرده اخرم رفته ی محجبه و ....گرفته خب ته پستی

بیچاره پسره ار همجا بیخبر گناه داره والا...اون نمیفهمه خدا که بالاسر هست ...با کلک زندگیت خوب نمیشه  یا راست بگو یا با همون اولی ازدواج کن ...

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
اقاخووو حرفت درست..ولی مردا اینو ب هیچ وجه قبول نمیکنن چون دست خورده میشن..اما ماها ک چیزی نمیدونیم ...

متاسفانه تو فرهنگ ما جا نیفتاده این حرفا هرکسیم قبول نمیکنه تازه هیچی عیبی نداره برای پسرا ، صلاح مملکت خویش خسروان دانند میخواد بگه میخواد نگه

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
بیچاره پسره ار همجا بیخبر گناه داره والا...اون نمیفهمه خدا که بالاسر هست ...با کلک زندگیت خوب نمیشه ...

خدا خودش راه توبه رو باز گذاشته بره بگه ک تااخر عمر ب چشم هرزه نگاش کنه ک بدتره😐اولیم ک اگه خوب بود اول قبول م

2706