2733
2734
عنوان

کمک خیلی پیشمونم.لطفا نکنید..

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفا شماتت نکنید

ببخشیداممه ایناک نخورد؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

مگه ما کی هستیم که شمارو شماتت کنیم؟ تو سزاوار زندگی دوباره ای الان موضوعات زیادی برا ناراحتی وجود داره تو دیگه با فکرای الکی اوضاعو برا خودت سخت تر نکن!خدامیبخشه حتما میبخشه فقط کافیه از وضعیتی که الان توش هستی درس بگیری صرفا پشیمونی کافی نیست ..باید قبول کنی که ارزشمند ترین چیزی توی دنیاخودت هستی خود تو دختر!پس خیلی راحت تسلیم خواسته های یکی نشو که ارزشتو نمیدونه!

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
2738
چطور بدونم توبه ام قبول یانه کسی میدونه چیکار کنم قوی بشم

هروز ۷۰تا استغفار بگو بهش فک نکن اروم میشی برو ی مکان زیارتی بشین ی دل سیر گریه کن با خدا عهد ببنر ک دیگع سراغ این چیزا نری نماز اول وقت بخون بعد نماز با خدا حرف بزن 

ببخشیداممه ایناک نخورد؟

یعنی چی این سوال؟؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706