2726
عنوان

کمک خیلی پیشمونم.لطفا نکنید..

584 بازدید | 49 پست

سلام

ببخشید

من عمل زشتی رو انجام دادم

(بخاطراحساسات احماقانم بود

همبسترشدیم اما رابطه جنسی نداشتم)

از کرده ی خودم خیلی پشیمونم

بغیر از توبه

من کاری دیگه ایی باید کنم؟؟

نمیخوام بخاطر حماقتم توی جهنم بسوزم

لطفا راهنماییم کنید😞😞😞

ممنون

بگم اون شروع کننده بود... 

من یک سال کات کردم که خودش باز شروع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم توبه کردی دیگه تکرار نکن کافیه، خودتو اذیت نکن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

توبه کن خدا خودش گفته توبه پذیر 

اما دیگه نکن فیلم ازت می گیرن پخش می کنن یا بعدا مشکل واست درست می کنن 

تو همین سایت یکی بود که عکس ناجور داشت با دوست پسرش اونم می خواست بفرسته واسه شوهرش 

بعضیا مریضن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

توبه کردی و پشیمانی کافیه خدا بخشیده عزیزم ... ولی برای ارامش خودت جبران کن مثلا نمازاتو اول وقت بخون نماز شب بخون به دیگران کمک کن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706