2737
2734
عنوان

راهنمایی در مورد پایان نامه

69 بازدید | 10 پست

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید 

من خواهرم دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه کرج هست. همه واحدها انجام شده جز پایان نامه. استادها اصلا همکاری نمیکنن. یا جواب نمیدن یا الکی رد میکنن. این سری هم به نظرمون پول میخوان. پیش رئیس دانشکده هم رفته اما کاری انجام ندادن با اینکه تمام پیام‌ها مشخص و موجود بوده 

کسی هست بدونه چجوری میتونه زودتر پایان نامه اش رو تموم کنه و مراحل‌ش رو پیش ببره. یا اینکه اگر استادی رشوه بخواد معمولا چقدر میخوان 

واقعا درمونده شدیم😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای رشوه چرا خودش یجوری سرهم کنه تمومش کنه دیگه

تموم شده. انجام داده 5 فصلش رو. استادا همکاری نمیکنن. تا الان 3 تا استاد راهنما رو عوض کردن. اولی که اسلا تلفن جواب نمیداد. دومی میگفت وقت ندارم بخونم و سرم خیلی شلوغه. سومی هم پریشب گفت ما حقوق استاد راهنمایی مون خیلی کمه سالی 2 تومن میدن و واقعا هزینه ها بالاست. 

بیچاره خواهرم یه ساعت تو خونه گریه میکرد که این یکی ام مثل اینکه پول میخواد 

منم تصمیم داشتم خودم انجام بدم انقدر رفتم و اومدم فایده نداشت اصن کمک که نمیکرد جوابم نمیداد قشنگ یه ...

این انجام داده. بی انصافا بهانه میگیرن و اصلا انجام نمیدن کارهاشو.هی بهونه میارن 

مردم چطوری مدرک میگیرن😐😐😐 با رشوه آخه؟ بشینه چندتا مقاله بخونه  تحقیق کنه  پایان نا ...

عزیزم اشتباه متوجه شدید. پایان نامه اش رو انجام داده. استادها همکاری نمیکنن. تلفن جواب نمیدن یا میگن وقت نداریم. در نهایت اعلام کردن ما حقوقی بابت این نمیگیریم و خیلی ناچیزه 

2738