2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال 89 جراحی کردم سال 97 فهمیدم بازم درومده، وقتی جراحی کردم مجرد بودم دکترم گفت باید جراحی کنی چون فیبروم رحمتو خراب میکنه خدانکرده بعدها واسه باردار شدنت ممکنه مشکل پیش بیاد، البته الانم مشکل دارم باردار نمیشم

2731
سال 89 جراحی کردم سال 97 فهمیدم بازم درومده، وقتی جراحی کردم مجرد بودم دکترم گفت باید جراحی کنی چون ...

منم مجرد بودم وقتی جراحی کردم الان ازدواج کردم درومده ۱۰ سانت شکمم بزرگ شده هرشب گریه میکنم تا صبح که رحممو در نیارن نمیدونم چهکار کنم کجا برم😭😔

2738
منم مجرد بودم وقتی جراحی کردم الان ازدواج کردم درومده ۱۰ سانت شکمم بزرگ شده هرشب گریه میکنم تا صبح ک ...

ای بابا... یعنی انقدر بزرگه؟ خب با جراحی درش بیار ، جدیدا فک کنم با لیزر هم بشه دقیق نمیدونم... ولی آخه گریه چرا؟ دنبال درمان باش لطفا

ای بابا... یعنی انقدر بزرگه؟ خب با جراحی درش بیار ، جدیدا فک کنم با لیزر هم بشه دقیق نمیدونم... ولی ...

آخه یبار عمل کردم الان نمیدونم لاپارا کنم عمل کنم چه خاکی بریزم تو سرم هرکی یه چیز میگه من همش دوساله عروسی کردم😭😭😭😭😭😭

آخه یبار عمل کردم الان نمیدونم لاپارا کنم عمل کنم چه خاکی بریزم تو سرم هرکی یه چیز میگه من همش دوسال ...

گلم اولین بار که جراحی کردی مجرد بودی باز اونموقع گریه میکردی یچیزی بابا... نگران نباش درست میشه... تازه من تو مجردیم کیستتخمدانم گرفتم خونریزی داخلی کردم... یه جراحی هم اونجوری داشتم.... 

لاپارا هم خوبه ، شنیدم فقط دو جا رو سوراخ میکنن