2733
2734
عنوان

اعتیاد دارم کمکم کنید لطفا😔

340 بازدید | 31 پست

بچه ها من ماهانه پول خیلی زیادی بابت محصولات مراقبتی پوست میدم،دست خودم نیست اصلا نمیتونم خودم و کنترول کنم ،از به طرف لذت زیادی میبرم از خرید این چیزها و واقعا شارژ میشم از یه طرف عذاب وجدان میگیرم و یه حس گناهی دارم

چکار کنم،اعصابم خورده😔

🧿

واااااااا برای وی حس گناه داشته یاشی

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

چه اشكالي داره؟ خيلي كار خوبي ميكني بِه پوستت ميرسي

برا تن و بدنتون بهترين ها رو بخريد

كاش تمام خانوما همجين كاري رو ميكردن، جاي اينكه سر و دستشون پر از طلا باشه بِه پوست و مو و دندانشون رسيدگي ميكردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااااا برای وی حس گناه داشته یاشی

آخه دیگه از حد گذشته این اشتیاق به خرید این جور چیزا،احساس میکنم دیگه این رفتارم طبیعی نیست و از حالت طبیعی داره خارج میشه

🧿
2728

خوب حست درسته 

زیادی ولخرج کردن شاید اولش خرید شارژت کنه ولی بعدش حس میکنی کلاه سرت رفته ...

یکم کنترل کن خودتو 

پول به اندازه ی فقط مایحتاج بردار 

حتماااا لیست خرید داشته باش و اولویت بندی...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
آخه دیگه از حد گذشته این اشتیاق به خرید این جور چیزا،احساس میکنم دیگه این رفتارم طبیعی نیست و از حال ...

پولداری مگنه پس اصلا احساس گناه نداشه باش فقط وقتایی که میری خرید یک فقیری میبینی بهش کمک کن

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
2738
چه اشكالي داره؟ خيلي كار خوبي ميكني بِه پوستت ميرسي برا تن و بدنتون بهترين ها رو بخريد كاش تمام خا ...

خوبه واقعا،شوهرمم کاملا راضیه از این شرایط تا الان کوچکترین انتقاد یا ناراحتی نکرده ولی احساس میکنم دارم از حالت طبیعی این موضوع خارج میشه مخصوصا وقتی اطرافیانم و میبینم که اصلا اهل این چیزا نیستن،احساس میکنم دارم اصراف میکنم دیگه

🧿
پولداری مگنه پس اصلا احساس گناه نداشه باش فقط وقتایی که میری خرید یک فقیری میبینی بهش کمک کن

بخدا کمک میکنم،ادم هایی که یکم ضعیفن جای خودشون و دارن من حتی برای سگ و گربه های خیابونم دلم میسوزه و غذا مخصوصشون درست میکنم و دوروز تو هفته غذا براشون میبرم 

سگ و گربه ها

🧿

پولدار نیستیم،اندازه خودمون داریم خداروشکر،دستمون به دهنمون میرسه

🧿
خوب حست درسته  زیادی ولخرج کردن شاید اولش خرید شارژت کنه ولی بعدش حس میکنی کلاه سرت رفته ... ...

به مدت خودم و قانع میکنم که اینکارو نکنم ولی به چیزی تو وجودم هست که قلقلکم میده که فلان مارک یا فلان محصولم بخرم امتحان کنم شاید که خوب باشه

هفته پیش کلی خرید کردم این هفته با یه هدف دیگه رفتم بیرون و باز با کلی محصول پوستی برگشتم خونه

🧿
2706