2733
2734
عنوان

دوای سرفه موقع خواب چیه؟

231 بازدید | 33 پست

مامانهای عزیز کسی اگه داروی گیاهی چیزی میدونه که واقعا مثل آب روی آتیشه بهم بگه پسرم خیلی سرفه میکنه خصوصا وقت خواب ،داروی شیمیایی که جوابگو نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یهو یاد مادربزرگم افتادم. ۸دا بیامرزدش هرکی زیاد سرفه میکرد میگفت یه ذره تریاک بده بهش! خودشم همییییشه داشت😂😂😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

دونه به دم کن با ی ورقایی تو عطاری دارن ما میگیم یلم بهش مثه ژلاتینه تو اب گرم ابش کن بده بخوره

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

براش سیب بخار پز کن بخوره، خیلی موثره 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

شوهر من خیلی سرفه داشت به خاطر سرماخوردگی دارو هم میخورد خوب نمیشد. دو شبه بهش گفتن به رو تنوری بکنه بخوره، الان میخوره بهتر شده. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
فقط پنیرک...مامانم انقدسرفه میکردباپنیرک خوب شد

چی هست؟ کجاها دارن؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706