2737
2734
عنوان

زایمان بدون درد اسپاینال

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم خیلی بده و طولانی تر میکنه

ابجی خودم انجام داده میگه ۵ سانت اول ۴ ساعت طول کشید وقتی امپول زدن ۵ سانت دوم تو ۲۰ دقیقه باز شد و زایمان کردم

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
2731

بی حسی کمر برای طبیعی اپیدوراله اسپینال برای سزارینه.من اپیدورال رو انجام دادم برای من پارسال توی بیمارستان نیکان البته با عکاسی و هزینه های حاشیه ایش ۸ تومن شد.خیلی هم عالی بود.چون کلاسای یوگای بارداری رو قبلش میرفتم بهم یاد داده بودن توی بی حسی زور بزنم.کلا دردش خیلی کمتر از تصورش بود

آدم خوبی باش اما وقتت رو صرف اثباتش به دیگران نکن❤

من اصلا هیچیییی یادم نمیاد حین درد وقتی ۷ ۸ سانت شدم یه امپولی فک کنم ب دستم زدن و بعدم بی هوش شدم هی میگفتن زور بزن فقط هیچی دیگه یادن نمیاد حتی نمیدونم اسم امپولش چی بود ...اما اون موقع هزینش ۷۰۰ تومن اینابود با بیمه نیروی مسلح رایگان شد اگه کسی میدونه بگه اسمش چی بوده که اثراتشم توهم زا بود و همش حس میوردم شوهرم کنارمه صداش میزدم 😂

نه سزارین نیس. زایمان طبیعی بدون درد.دونوع هسی یکی استنشاقیه یکی تزریقی. من خودم نذاشتم هیچکدوم با ...

گلم من دوهفته پیش انجام دادم از کمر ب پایین  بیحس شدم  خودم اسپاینال خواستم

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2740

من خيلي از زايمان طبيعي و دردش ميترسم صلا تحمل درد ندارم از يطرفم هزينه سزارين زياده نميدونم چه غلطي بكنم 😔

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اگه طبیعی منظورتونه که اپیدورال میکنن اسپاینال واسه سزارینه .تهران بیمارستان خصوصی ۵۰۰ تومن گرونتر ا ...

ن دکترم گفت بجنورد اپیدورال انجام نمیدن فقط اسپایناله هزینه ای هم نداره رایگانه

من طبیعی اسپاینال کردم عالییییی بو عالیییی اینم ک میگن زملن زایمانو زیاد میکنه چرته درضمن زور هم میتونی بزنی من ادای زور دراوردن میاوردم ولی خودم متوجه نمیشدم ولی دکترم میگف افرین خوب زور میزنی کوچکترین دردی نداشتم زمانشم زیاد نکرد در عرض ۱ساعت و نیم زایمان کردم دو ساعت بعد زایمانمم بی حس بودم خوبیش اینه هیچیییی درد نداری هیچیی ها 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من خيلي از زايمان طبيعي و دردش ميترسم صلا تحمل درد ندارم از يطرفم هزينه سزارين زياده نميدونم چه غلطي ...

من که تصمیم وگرفتم با همین روش زایمان میکنم میگن دردش فقط همون ۵ سانت اوله ۵ سانت ک باز شد امپول بی حسی و میزنن دیگه خیلی نمیفهمی دردو

2706